Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hill Kartal nerede?

Hill Kartal Projesi, Almalar, İskurt, Nergo İş Ortaklığı ile inşa ediliyor. Hill Kartal'da 193 adet daire yer alıyor. Peki, Hill Kartal nerede?


Hill Kartal nerede?


Hill Kartal Projesi, Almalar, İskurt, Nergo İş Ortaklığı ile inşa ediliyor. Teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında yapılması planlanan projede lansmana özel yüzde 15 indirim fırsatı bulunuyor.


5 bin 821 metrekare alan üzerinde yükselen Hill Kartal'da 193 adet daire yer alıyor.


Hill Kartal Residence Almalar, İskurt ve Nergo İş Ortaklığı imzası ile yükseliyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 3+1 ara kat dubleks daire seçenekleri bulunuyor. 


Konut alanları ise 77,61 metrekare ile 175,92 metrekare arasında değişiyor. Hill Kartal Evleri fiyatları 225 bin TL'den başlıyor. 


Hill Kartal nerede?

Hill Kartal Adres: Hürriyet Mah. Çalıkuşu Sok. No: 40 Kartal/ Yakacık/ İSTANBUL


Sabiha Gökçen Havaalanı'na 12 dakika, Kartal Metro istasyonuna ve E-5 karayoluna 2 dakika, Marina'ya 8 dakika uzaklıkta yer alıyor.


Hill Kartal Konutları'nın sosyal alanları; açık fitness alanı, açık kapalı yüzme havuzları, şelale, basketbol ve voleybol sahası, çocuk bakım ünitesi, buhar odaları, yürüyüş alanı, iki çocuk parkı, kafeterya, sinema salonu, sauna ve tenis tortundan oluşuyor. 


Telefon: 444 90 61

Web: www.hillkartal.comIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com