Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hill Kartal'da Ramazan kampanyası!

Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile Kartal'da konumlandırılan Hill Kartal projesinde Ramazan ayına özel 3 ayrı kampanya hazırlandı.


Almalar-İskurt-Nergo İş Ortaklığı ile Kartal'da konumlandırılan Hill Kartal projesinde Ramazan ayına özel 3 ayrı kampanya hazırlandı. 


Teslimlerin Haziran 2018'de yapılacağı projede 28 ve 13 katlı 2 blokta toplam 193 konut bulunuyor. 


Daire metrekareleri 77 ile 128 metrekare arasında değişiyor. 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan kat planları isteğe göre 1+1’e veya 4+1’e çevrilebiliyor. 

Proje kapsamında iki çocuk parkı, açık fitness alanı, basketbol-veleybol sahası, tenis kortu, cafeler ve yürüyüş alanları bulunuyor. 900 metrekare kapalı alanda kapalı yüzme havuzu, fitness, bay-bayan sauna, buhar odaları, squash salonu, bilardo, masa tenisi, manzara cafeler, sinema salonu, çocuk bakım ünitesi, özel günler için ses odası ve 3 adet toplantı salonları, cesaret yolu ve konut alıcısını yıldızlarla buluşturan teleskop yer alıyor. 


Proje kara, hava ve deniz yoluyla her yere yakın mesafede yer alıyor. E-5 Karayolu'na ve Pendik Metro İstasyonu'na 2 dakika, İDO Pendik Yalova iskelelerine ve Pendik Marina'ya 4 dakika, Kartal Metro İstasyonuna ve TEM Otoyolu'na 5 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 12 dakika mesafede bulunuyor. 


60 ay sıfır faiz

Projede fiyatlar 427 bin liradan başlıyor. Kampanya dahilinde hazırlanan fırsat paketlerinde taksitleri 1 yıl ötelemek isteyenler için konut bedelinin yüzde 25'inin peşin ödenmesi gerekiyor. Geri kalan bakiye, 1 yıl sonra kredi kullandırılarak ödenebiliyor. 


Konutu faiz ödemeden uzun vadede satın almak isteyenlere yönelik hazırlanan ikinci fırsat paketinde konut bedelinin yüzde 40'ı peşin ödeniyor, geri kalan miktar firma bünyesinde sıfır faizle 60 ay vadelendiriliyor.


Şirket, konutu peşin almak isteyen alıcıları da unutmadı. Son fırsat paketi tamamı peşin alımlar için hazırlandı. Bu tür bir alımda yüzde 10+yüzde 10 indirim uygulanacağı duyuruldu.  


444 90 61

www.hillkartal.com


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı