Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hiper Gayrimenkul

İnşaat, turizm, tekstil ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren bir grup girişimci tarafından kurulan firma, Esneyurt’ta Future Park projesini hayata geçiriyor.Hiper Gayrimenkul kimlerle çalışıyor?


Hiper Gayrimenkul; inşaat, turizm, tekstil ve gıda sektörlerinde faaliyet gösteren bir grup girişimci tarafından kuruldu. Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Taşçı oldu. Firma, Kronos ve Total Solution Provider ile ortak çalışmaya başladı.Hiper Gayrimenkul


Hiper Gayrimenkul projesi Future Park’ın özellikleri nedir?


Esenyurt’ta 30 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirildi. 9 blok şeklinde tasarlanan projede 1.600 adet konuta yer verildi. Proje kapsamında daire, otel ve çarşı yapıldı. 


Projenin, 2014 yılsonunda teslim edilmesi planlandı. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri tasarlandı.


Gazi Parkı'nın hemen önünde inşa edilen Future Park, akıllı ev sistemi ile hayata geçirildi. 2013 Mayıs’ın 14’ünde lansmanı düzenlenen projenin satış fiyatları ise şöyle:


Stüdyolar 80 bin TL ile 86 bin TL, 1+1 daireler 145 bin TL ile 156 bin TL, 2+1 daireler 155 bin TL ile 214 bin TL, 3+1 daireler 230 bin TL ile 280 bin TL, 4+1 daireler 336 bin TL ile 356 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuldu.


Hiper Gayrimenkul


Future Park projesinin iletişim bilgileri nedir?


Adres: Talatpaşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 13 Esenyurt

Telefon: 444 9 532

Web adresi: www.futureparkistanbul.com


Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Taşçı proje hakkında neler söyledi?


14 Mayıs 2013 tarihinde lansmanı düzenlenen Future Park hakkında, Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Taşçı şu açıklamalarda bulundu:


Hiper Gayrimenkul, nitelikli ve akıllı bina otomasyon sistemleriyle entegre edilmiş karma projeler geliştirmek üzere kuruldu. Güçlü bir Ar-Ge ile dünyada var olan teknolojik bilimsel ve sosyolojik gelişmeleri takip ederek, ürettiğimiz projelerde bunları uygulamak ve sektörde öncü olmayı hedefliyoruz. Bu amaçla Future Park projemizde Kore’de akıllı bina otomasyon sistemleri konusunda küresel tecrübeye sahip 88 Investment ile birlikte çalışıyoruz. Türkiye’ye akıllı bina sistemleri alanında birçok yeniliği Investment 88 ile Türkiye’ye taşıyoruz. Ayrıca, işletme, kiralama  ve satış hizmetleri alanında özellikle yurtdışı satış konusunda başarılara imza atmış olan TSP-KRONOS ile birlikte çalışıyoruz.


88 Investment Türkiye Başkanı SongMokWon, Future Park projesi hakkında hangi açıklamalarda bulundu?


88 Investment Türkiye Başkanı SongMokWon, Future Park projesi ile ilgili şunları söyledi:


Future Park İstanbul’da anahtar kullanmadan şifre ve kart sistemi ile evinize girebileceksiniz. Evinizin uzaktan kontrol ile sıcaklığını ayarlayabilecek, site içindeki tüm duyuruları otomatik mesajlarla ekranınızda görebileceksiniz. Her türlü faturanızı zahmetsizce otomatik ortamda ödeyebileceksiniz. Site içerisinde komşularınızla görüntülü iletişim kurabileceğiniz sistem sayesinde ayrıca gelen misafirleriniz siz evde olmasanız bile size sesli ve görüntülü mesaj bırakabilecekler.


Hiper Gayrimenkul iletişim bilgileri nedir?


Adres:  Mah. Mustafa Kemal Cad. 38.Sok. No:2 Esenyurt/İstanbul

Telefon: 0 212 441 99 91

Web adres: www.hipergayrimenkul.com