Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Hüseyin Terzioğlu kimdir?

1989 yılında da İzmir'de kurduğu kendi firması İnter Mimarlık çatısı altında mimari çalışmalarına devam eden Mimar Hüseyin Terzioğlu kimdir?


Hüseyin Terzioğlu kimdir? Mimar Hüseyin Terzioğlu, 1976 yılında Ege Üniv. Mimarlık-Mühendislik Fakültesi mezuniyeti ardından "Büro Veryeri Mim. Ort." ile başladığı mesleki yolculuğuna, 1989 yılında da İzmir'de kurduğu kendi firması İnter Mimarlık çatısı altında, yıllar içinde konuttan otele, fabrikadan camiye yüzlerce projeye imza atmış olup, bugün de, deneyimini ve birikimini yaratıcılıkla buluşturan nitelikli işlerle faaliyetlerini sürdürmektedir. 


İnter Mimarlık

"Biz, İnter Mimarlık olarak, mimariyi zanaatkarlıkla sanatçılığın mükemmel bir dengede bir araya getirilmesi olarak kavrıyoruz. Zekanın, birikimin, hayal gücünün ve becerinin hassas bir uyumu olarak. Ve bu anlayış doğrultusunda, tasarımlarımızda, estetiği fonksiyonellikle bütünleştirmeye çalışıyoruz: Her bir fonksiyonun kendisine has bir estetik doğurduğu yapılar tasarlıyor ve bunları özen ve titizlikle hayata geçiriyoruz."


İletişim bilgileri:

Mithatpaşa Cad. No.: 1131/A, 35280 

Güzelyalı /  İzmir  / TÜRKİYE

 

Tel: + 90 232 224 00 69

Faks: + 90 232 224 41 53

info@intermimarlik.com