Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Huzurlu Marmara Evleri'nde son 60 daire!

Huzurlu İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen 500 konutluk Huzurlu Marmara Evleri'nde son 60 daire için satışlar devam ediyor..


Huzurlu İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde inşa edilen 500 konutluk Huzurlu Marmara Evleri'nde son 60 daire için satışlar devam ediyor.


İçerisinde 27 dükkanın da yer aldığı Huzurlu Marmara projesinda daireler 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlandı. Konut büyüklükleri ise 97 metrekare ile 177 metrekare arasında.


Huzurlu Marmara Evleri 27 bin metrekare arsa, 18 bin 320 bin metrekare inşaat alanına sahip.


Huzurlu Marmara Evleri Beylikdüzü projesinde yüzde 50 peşinattan sonra kalan tutar 24 ay sıfır faizle taksitlendiriliyor.


Beylikdüzü Huzurlu Marmara Evleri projesinde daireler 364 bin TL'den başlıyor. Huzurlu Marmara projesinde teslimlerin Ekim 2018 tarihinde yapılması planlanıyor.


Yüzde 85’i yeşil alan ve geniş peyzaj alanı için ayrılan projede göletler, yürüyüş parkurları, bisiklet yolu, çocuk oyun alanları, fitness Center, futbol ve basketbol sahası, tenis kortu, kapalı havuz, kafe, sauna, tuz odası, buhar odası ve Türk hamamı yer alıyor. 


Adres: Yeşilyurt Caddesi, Havadar Sokak Beylikdüzü / İSTANBUL


Telefon: 444 4 136

Web: http://huzurlumarmara.com/Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com