Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Huzurlu Marmara Güneşli yakında satışa çıkıyor!

Huzurlu İnşaat tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli, bulunduğu bölgenin ortalama değerinin altındaki fiyatlarla konut alıcılarına karlı bir yatırım imkânı sunuyor..


Birbiri ardına hayata geçirilen çok sayıda nitelikli konut projesinin yanı sıra yapılan ulaşım yatırımlarıyla da hızla değer kazanan Güneşli’de metrekare fiyatları her geçen gün artıyor. 


Huzurlu İnşaat tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli, bulunduğu bölgenin ortalama değerinin altındaki fiyatlarla konut alıcılarına karlı bir yatırım imkânı sunuyor. 


Huzurlu İnşaat, bölgenin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağladığı projesiyle hem bölgeye hem de yatırımcılarına kazandırıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgesinde, ön talep süreci devam eden Huzurlu Marmara Güneşli, yakın zamanda metrekaresi 4.200 TL’den satışa çıkmaya hazırlanıyor.


BAYRAM BIYIKLI; ‘‘SON ZAMANLARIN EN KARLI YATIRIMINI SUNUYORUZ’’

Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; ‘’ Basın Ekspress Yolu'nu bünyesinde barındıran, Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken ve bu sayede yüksek kar getirisine sahip Güneşli'nin son dönemdeki gelişimiyle, bölgedeki konutlarda kayda değer bir artış yaşanıyor. Gayrimenkulün hiçbir zaman kaybettirmediği Güneşli’de kentsel dönüşümle konut fiyatları da çok arttı. Şu anda bölgedeki projelerin ortalama fiyatları 5.500-6.000 TL aralığında seyrediyor. Biz Huzurlu Marmara Güneşli projemizle yatırımcılara son zamanların en karlı yatırımını sunuyoruz. Ön talep sürecimiz henüz devam ediyor, kısa bir zaman sonra projemizi 4.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunacağız.’’ dedi.


GELECEK VADEDEN BÖLGENİN YENİ YAŞAM MERKEZİ

Atatürk Havaalanı’na, yapımı devam etmekte olan 3.Havaalanı’na ve aynı zamanda şehrin merkezine yakın konumda olması gibi nedenlerle Güneşli-Basın Ekspres Yolu, şimdiden ileriki yıllarda artacak değerinin sinyallerini veriyor.


Toplamda 289 daire ve 12 adet ticari alanın yer alacağı Huzurlu Marmara Güneşli, 56 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde, Basın Ekspres yoluna yakın mesafede konumlanıyor.


Modern mimarisiyle bölgeye değer kazandıran ve aile öncelikli yaşam anlayışı ile hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli’de 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor.  Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 135 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


ZENGİN SOSYAL ALANLAR SUNULUYOR

Huzurlu Marmara Güneşli’de proje alanının yüzde 85’i peyzaja ayrılırken, yeşil dokulu konsepti, estetik mimarisi, konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği ticari alanları ve zengin sosyal yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı sunuyor.


7/24 kameralı güvenlik hizmetinin sunulduğu Huzurlu Marmara projesinde ayrıca; 340 araç kapasiteli kapalı otopark, spor salonu, sauna, yürüyüş parkurları ve yarı olimpik kapalı havuz bulunuyor.


HER YERE KOLAY ULAŞIM İMKÂNI

Dönüşüm seferberliğinin başladığı Güneşli bölgesinin çehresini değiştirecek proje, konut alıcılarına zengin sosyal donatıların yanı sıra bulunduğu lokasyonu ile kolay ulaşım avantajı da sunuyor.


İstanbul’un geleceğine şekil verecek mega projelere yakınlığıyla dikkat çeken Güneşli; E-5, TEM ve sahil yolunu birbirine bağlayan bir noktada yer alıyor. 


3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na bağlantısı bulunan Basın Ekspres yoluna 5 dakikalık mesafede konumlanan Huzurlu Marmara Güneşli, Metro ve raylı sistem yatırımlarıyla İstanbul’un gelecek vadeden bölgesinde kazançlı bir yatırımın kapılarını açıyor.


TEM ve E-5 Otoyolunun tam ortasında bulunan proje Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Ayrıca projenin yanı başında bulunan Metro ve Otobüs durakları ile de İstanbul’un her yerine hızlı ulaşım imkânı sunuluyor.


İnşa çalışmalarının devam ettiği Huzurlu Marmara Güneşli’de teslimler 2019’da yapılacak.Tel: 444 4 136

Web: http://www.huzurluinsaat.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı