Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İhlas Marmara 5 geliyor!

İhlas Yapı, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) Beylikdüzü Yakuplu'da yer alan arsasında hasılat paylaşımı modeli ile yeni projeye imza atacak.


İhlas Yapı, Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) Beylikdüzü Yakuplu'da yer alan arsasında hasılat paylaşımı modeli ile yeni projeye imza atacak. Proje, İhlas Marmara 5 adıyla yükselecek.


İhlas Marmara 5 projesi Beylikdüzü'nün Kavaklı Mahallesi'nde Kocatepe Caddesi, Meclis Sokak ile Gültekin Sokak'ın kesiştiği noktada yer alacak.


Proje, yaklaşık 31 bin 309 metrekare yüzölçümüne sahip arsa üzerinde inşa edilecek. Henüz planlama aşamasında olan İhlas Marmara 5'in inşaat çalışmalarının ne zaman başlayacağı da belli değil.


Kiler GYO tarafından yayınlanan değerleme raporunda yer alan bilgilere göre, proje için ruhsat alımı gerçekleşti. 636 adet konut ile 18 adet iş yerinin inşa edileceği proje toplam 654 bağımsız birimden oluşacak


6 blok halinde yükselecek İhlas Marmara 5, A1, A2, B1 ve B2 blokların her biri 3 bodtumi zemiğn ve 12 normal kat olmak üzere toplam 16 katlı, C1 ve C2 blokların her biri ise 2 bodrum, zemin ve 12 normal kat olmak üzere toplam 15 katlı olarak planlandı. Projenin Kocatepe Caddesi'ne cepheli kısımlarında zemin katlar ticari ve normal katlat konut kullanımlı olarak dizayn edildi.  


Marmara Evleri 5 projesi yaklaşık olaraki Olimpiyat Caddesi'ne 300 metre, Hürriyet Bulvarı'na 540 metre, Yeşilyurt Caddesi'ne 730 metre ce D-100 Karayolu'na ise 3 kilometre mesafede yer alıyor.

http://www.ihlasyapi.com.tr/