Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İkiel Grup Sancaktepe'den 450 konut geliyor!

Yapı malzemeleri sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimini inşaat sektörüne taşıyan İkiel Grup, büyük çaplı konut projeleri üretmek üzere çalışmalara başladı.


Yapı malzemeleri sektöründeki tecrübe ve bilgi birikimini inşaat sektörüne taşıyan İkiel Grup, büyük çaplı konut projeleri üretmek üzere çalışmalara başladı. 


İkiel Grup, İstanbul Sancaktepe'de yeni proje yapacak. Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ekşi konuyla ilgili açıklama yaptı. 


Ekşi, Türkiye'nin önde gelen gayrimenkul üreticilerinin bataryadan seramiğe, yer-duvar seramiğinden ankastreye kadar A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarının tedarikçisi konumundayken, şimdiye kadar butik olarak yürüttüğümüz inşaat faaliyetlerimizi de büyütme kararı aldık. İşe de Sancaktepe'de toplam 34 dönüm arazi üzerinde 450 konut ve ticari alanları içeren bir konut projesiyle başlıyoruz. Sancaktepe'den sonra ilk etapta Üsküdar ve Salacak'ta da projeler üreteceğiz. " dedi. 


İsmail Ekşi sözlerine şu şekilde devam etti; "Yatırım değeri son derece yüksek olan bir bölge olan Sancaktepe'de yapımına başlayacağımız projemiz bulunduğu lokasyonla da dikkat çekiyor. Metro istasyonuna 2 dakika, kurulacak olan en büyük şehir hastanesine 5 dakika mesafede konumlanan projemiz, TEM-Kartal bağlantı yoluna 2 dakika, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na 10 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ise 18 dakikauzaklıkta yer alıyor" 260 milyon TL’lik yatırım değerine sahip olan projenin 24 ayda teslim edilmesi planlanıyor.


 


http://www.ikielyapi.com.tr/

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı