Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İkon Tower yatay yaşam konseptini öne çıkarıyor!

İkon Tower projesi Özemeksan İnşaat tarafından İzmir Bornova’da inşa ediliyor. 9 katlı blok ile İkon Tower yatay yaşam konseptini öne çıkarıyor..


İkon Tower projesi Özemeksan İnşaat tarafından İzmir Bornova’da inşa ediliyor. İkon Tower için ciddi bir zaman ayırdıklarını açıklayan Özemeksan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Binali Özbaykız, farklı bir proje ürettiklerini belirtti.


Özbaykız, “1+1’den 4+1’e kadar farklı metrekare seçeneklerinin olduğu projede 367 adet bağımsız bölüm yer alıyor. Malzeme kalitesinin yanında renk uyumlarına da özen gösterdik. Bütün bu titizliğin yanında 2 bloktan oluşan projemizde, 9 katlı blok ile yatay yaşam konseptini öne çıkarırken, 36 katlı kule yapısı ile dikey yaşam konforunu müşterilerimize sunmayı hedefledik. Ekibimle beraber ciddi zamanlar ayırdığımız ve ürün uygulamalarında görerek nihai sonuca vardığımız zorlu ama bir o kadar da keyifli bir süreç geçirdik. Çıkan sonuç, hepimizi memnun etti” dedi.


Özbaykız, “Geniş açıklıklı ve yüksek sürme sistemleri kullanarak ferah bir iç ortam sağlayan ‘Smart Slide Sistemi’ni tercih ettik. Ege Bölgesi’nde bu seriyi ilk uygulayan firma olduğumuzu bilmek ayrı bir keyif sağladı” diye konuştu.


Milliyet