Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İlhami Numanoğlu

Çocukluğundan itibaren inşaat sektöründe bulunan İlhami Numanoğlu, 1985 yılında Numanoğlu İnşaat’ın yönetim kurulu başkanı oldu.İlhami Numanoğlu


İlhami Numanoğlu kimdir?


Numanoğlu kurucusu Ali Fuat Numanoğlu’nun oğludur. Çocukluğundan itibaren inşaat sektörü içinde olan İlhami Numanoğlu, Ali Fuat Numanoğlu’nun ölümünden sonra Numanoğlu İnşaat’ın yönetim kurulu başkanı olmuştur.


Numanoğlu İnşaat nasıl kuruldu?


1930’lu yıllarda Numan Ağa tarafından temelleri atıldı. Daha sonra 1960’lı yıllarda Ali Fuat Numanoğlu'nun müteahhitlik- mühendislik faaliyetleriyle hizmete devam etti. Ali Fuat Numanoğlu’nun vefatı ile 1985 yılından itibaren İlhami Numanoğlu şirket yönetimini devraldı. Şirket, 1988 yılında kurumsallaşmaya başladı. 2000’li yıllarda da markalı projeler üretmeye başladı.


Numanoğlu İnşaat hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız


İlhami Numanoğlu Kayseri’de yer alan şirketleri hakkında neler söyledi?


Numanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı olan İlhami Numanoğlu, Kayseri’de yer alan şirketleri hakkında şu açıklamalarda bulundu:


Kayseri için yarattığımız farklılıklardan bahsedecek olursak; arazi-proje departmanı, üretim departmanı, muhasebe-finans departmanı, satış-pazarlama departmanı hizmetine veren ilk firma oldu. Ayrıca danışmanlık ve teknik destek hizmeti de vermektedir. 


Numanoğlu İnşaat hangi projeleri hayata geçirdi?


1.Starlife

2.Numanoğlu Evim

3.Gültepe 3 Konutları


Numanoğlu hangi projeyi hazırlıyor?


Numanoğlu İnşaat Kayseri'den sonra Ankara, İstanbul ve İzmir'de yeni projeler geliştirmeye hazırlanıyor. Numanoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hülya Numanoğlu Türkiye'nin farklı bölgelerinde yeni projeler geliştirmek için hazırlık yaptıklarını söyledi.İlhami Numanoğlu


Starlife projesinin özellikleri nedir?


Star Life projesi, Numanoğlu İnşaat tarafından hayata geçirildi. Kayseri'de yükselen Starlife projesi 7 blok ve 3 ada halinde tasarlandı.


Numanoğlu İnşaat Starlife projesinde tüm konutlar 4+1 tipinde tasarlanmış olup, Mayıs 2013 itibariyle daireler 320 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.  Ayrıca projenin Ağustos 2015’te teslim edilmesi planlandı. 

Starlife ödeme planı dahilinde projeden konut almak için banka kredisi kullanılabildiği gibi aynı zamanda şirket bünyesinde taksitlendirme de yapılabiliyor. Sosyal donatılar arasında ise çocuk oyun alanları, otopark, resepsiyon gibi olanaklar yer aldı.


İletişim bilgileri: 444 38 68  www.numanoglu.com.tr


İlhami Numanoğlu iletişim bilgileri nedir?


Web Adresi: www.numanoglu.com.tr

Kayseri Ofis: Hunat Mh. Özdoğan Sk. Turkuaz İş Merkezi No : 5/26 Melikgazi / Kayseri

Fax : (0 352) 221 33 13

Ankara Ofis: Çetin Emeç Bulvarı No: 60/3 Balgat  Çankaya / Ankara

Fax : (0 312) 220 12 57


Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura