Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İlhan Kartal – Boğaziçi Yönetim A.Ş.

Boğaziçi Yönetim A.Ş. Genel Müdürü'dür. İlhan Kartal, bu göreve 1 Ekim 1999 tarihinde atanmıştır. Kartal, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından kurulan Boğaziçi Yönetim A.Ş.'den önce yine İBB iştiraki şirketler İstanbul Halk Ekmek A.Ş. ve BİMTAŞ’ta görev yapmıştır.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!


İlhan Kartal – Boğaziçi Yönetim A.Ş.

Boğaziçi Yönetim A.Ş. Genel Müdürü İlhan Aydın Kartal


İlhan Kartal nereli?


1962 Yılında Gümüşhane ilinin Kelkit ilçesinde dünyaya gelen İlhan Aydın Kartal, 1988 yılında Anadolu Üniversitesi İş İdaresi bölümünden mezun oldu .2003 yılında “Serbest Muhasebeci Mali Müşavir” unvanını alan Kartal, 2005 2006 yılları arasında Ahmet Yesevi Üniversitesinde Yöneticilik ve Liderlik üzerine Yüksek Lisans Eğitimini tamamladı. Evli ve 3 çocuk babası olan İlhan Aydın Kartal İngilizce bilmektedir.


İlhan Kartal iş hayatına ne zaman atıldı?


Meslek hayatına 1988 yılında muhasebe ve denetim uzmanı olarak başladı. 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde İstanbul Halk Ekmek A.Ş de Muhasebe şefi olarak göreve başlayan İlhan Kartal daha sonra bugünkü adıyla BİMTAŞ ta Mali ve İdari İşler Müdürlüğü görevini yürüttü.


Mali İdari İşler Müdürlüğü vazifesini yaptığı kurumun halen genel müdürlüğünü yapmaktadır.İlhan Kartal, Boğaziçi Yönetim A.Ş.’de ne tür projeler üretti?


İlhan Aydın Kartal görev yaptığı kurumda eski adıyla site yönetimi şimdiki adıyla Toplu Yapı yönetimi hizmetlerinin verilmesi, Kat Mülkiyeti Kanunu’nun sitelerde geniş çaplı uygulanması özellikle Kiptaş ve Toki projelerinde anahtar tesliminden itibaren uygulanan; ortak yaşam kültürünün oluşması, komşuluk bilincinin gelişmesi, ortak alanları kullanma bilincinin oluşturulması ve kentsel dönüşüm projelerinde modern şehircilik ve kent yaşamına uyum sağlama konularında projeler üretmiştir.


Boğaziçi Yönetim A.Ş. hakkında detaylı bilgiler için tıklayın! İlhan Kartal’ın 2014 yılı hedefleri nelerdir?


Boğaziçi Yönetim A.Ş Genel Müdürü İlhan Kartal'ın 2014 yılı için yeni yıl mesajı şöyle;


“Yepyeni bir yılın dolayısı ile yeni umutların kapısındayız .Boğaziçi Yönetim A.Ş olarak siz site sakinlerimizle birlikte bir yaş daha büyüdük...2013 de Ailemize katılan her yeni proje ile yeniden doğduk..Sene sonu itibari ile 32 ilde yaklaşık 3000 personelle 205 site ve 138.000 konutla yolumuza devam ediyoruz .Bu yıl içerisinde sitelerimizde Boğaziçi Yönetim A.Ş tarafından başlatılan sosyal projelerle komşuları bir araya getirdik.Yılın Annesini ve Komşusunu Seçtik Geniş hizmet yelpazesi ile Boğaziçi Yönetim A.Ş olarak 2013 yılını "Müşteri Memnuniyeti Yılı" ilan etmiştik..büyük özveri ile gösterilen çabaların sonuçlarını aynı yıl bitmeden gördük Sakinlerimizin memnuniyeti doğrultusunda Toplu Yapı Yönetim Kurulları Seçimleri sonucunda bir çok sitemizde yine hizmet vermeye devam ediyoruz..Aynı hedeflerle 2014 Yılını Komşuluk yılı ilan ettik..Bu konuda bir çok sürpriz projeyle komşularımızla daha sık birlikte olacağız..


Siz değerli sakinlerimizn yaşam standardı ve huzurunu en üst seviyeye taşımak; 2014 yılında da temel amacımız olacaktır.”İlhan Kartal iletişim bilgileri nelerdir?


BOĞAZİÇİ KONUT HİZMET YÖNETİM İŞLETMECİLİĞİ VE  TİC A.Ş

Adres: Başakşehir 5. Etap Yeşilvadi Caddesi No :6  Başakşehir/İSTANBUL

Tel:0 212 487 99 51 Fax: 0212 487 99 50

E – Mail : info@bogaziciyonetim.com.tr

Web: www.bogaziciyonetim.com.tr

www.facebook.com/bogaziciyonetim

www.youtube.com/bogaziciyonetim