Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İlkin Kilerci - TOYA Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü

TOYA Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü. İlkin Kilerci, TOYA’dan önce Eroğlu Gayrimenkul’de Pazarlama İletişimi Müdürü ve Soyak Yapı’da Pazarlama Sorumlusu olarak görev yapıyordu. Kilerci, aslında bir mimar…


 

İlkin Kilerci - TOYA Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü

TOYA Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü İlkin Kilerciİlkin Kilerci ne zaman, nereden mezun oldu?


İlkin Kilerci, 24 Temmuz 1978’de dünyaya geldi. 1992-1995 yılları arasında Edremit Lisesi’nden mezun olan Kilerci,  1995- 1999 yılları arasında öğrencisi olduğu Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü’nü bölüm üçüncüsü olarak bitirdi.


Dokuz Eylül Üniversitesi Yabancıdiller Yüksek Okulu’nda 1999 – 2000 arasında İngilizce hazırlık eğitimi alan İlkin Kilerci, 2000-2003 arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü, Pazarlama Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans yaptı. Kilerci’nin buradaki tezi “Kar Amaçlı Toplu Konut Firmalarında Yürütülen  Üretim ve Pazarlama  Çalışmalarının Kullanıcı İstekleri Üzerindeki Etkileri” başlığını taşıyordu. 


Kilerci 2000- 2004 arasında Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Bina Bilgisi Anabilim Dalı’nda Yüksek Lisans yaptı, buradaki tezi ise “Kaplıca Yapılarının Mekan Özellikleri, Balçova, Gönen, Yalova Örnekleri” başlıklıydı. İlkin Kilerci, TOYA Yapı’da çalışmaya ne zaman başladı?


Kilerci, Nisan 2013’te TOYA Yapı Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü oldu. Kilerci, Toya Yapı’da Toya Vista, Qent İstinye, Q Studio Esentepe projelerinin stratejik iletişim ve pazarlama planından sorumlu. Kilerci, TOYA’dan önceki adresi Eroğlu Gayrimenkul’de hangi görevdeydi? 


İlkin Kilerci, Aralık 2010 – Mart 2013 arasında Pazarlama İletişim Müdürü olduğu Eroğlu Gayrimenkul’de İstanbul Lounge, Yenimoda Evleri, Florya Ekşinar Konakları, Platform Merter, Harmony Towers ve Skyland İstanbul projelerinin pazarlama stratejilerinin ve reklam kampanyalarının planlanması ve yönetiminden sorumluydu.İlkin Kilerci, Soyak Yapı’da ne zaman çalıştı, neler yaptı?


İlkin Kilerci, Ocak  2004 – Kasım 2010 arasında Pazarlama Sorumlusu ünvanıyla görev yaptığı Soyak Yapı’da şirket bünyesinde pazarlama faaliyetlerini yürütmekle görevliydi.


Kilerci, Soyak Yapı’da çalıştığı süre boyunca Soyak Yenişehir Kibele Evleri, Soyak Olympiakent, Soyak Mavişehir, Soyak Evreka, Soyak Evreka Rezidans, Soyak Siesta, Soyak Park Aparts projelerinin pazarlama süreçlerini yürüttü. 


İlkin Kilerci, mimarlık mesleğini hangi yıllarda icra etti? 


Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1999 mezunu İlkin Kilerci, 2000 – 2011 yılları arasında Balıkesir’deki Matu Mimarlık’ta mimar olarak çalıştı. 


Kilerci, Temuz 2001 ve Eylül 2002 arasında Edremit Belediyesi İmar İşleri Servisi’nde mimar olarak görev yaptı. İlkin Kilerci ve Toya Yapı iletişim bilgileri nelerdir?


Telefon :444 TOYA (8692)

Faks :(212) 665 48 70

Adres :Merkezefendi Mah. Mevlana Cad. No:140/A

TOYA Plaza Cevizlibağ-Zeytinburnu-İST.

Web: www.toyayapi.com