Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İncek BellaPais Konutları satışa çıktı!

Barış İnşaat, Ankara İncek’te KKTC’nin turizm elçisi de olacağı bir proje başlattı. Barış İnşaat’ın, yeni projesi İncek BellaPais Konutları,bugün gerçekleştirilen lansman ile satışa çıktı.


Barış İnşaat, Ankara İncek’te KKTC’nin turizm elçisi de olacağı bir proje başlattı. Barış İnşaat’ın, yeni projesi İncek BellaPais Konutları,bugün gerçekleştirilen lansman ile satışa çıktı.


Mimarisinden peyzajına kadar KKTC’nin dünyaca ünlü BellaPais Köyü’nü tüm detaylarıyla başkentte yaşatacağı ve tanıtımına katkı yapacağı İncek BellaPais Konutları’nın lansmanına KKTC Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da katıldı.


TURİZMİN YILLARDIR GÖZDESİ


Akşam'da yer alan habere göre; Dünyanın dört bir yarımdan turist akınına uğrayan Bellapais (Beylerbeyi) Köyü’nün kendilerine ilham kaynağı olduğunu ifade eden Banş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akyüz, “Dört mevsim dünyanın her yerinden turistleri ağırlayan BellaPais, maalesef Türkiye’de bilinmiyor. Yıllardır KKTC’de de yatırımları olan bir firma olarak son projemizle Ada’nın deniz-güneş turizminden farklı turizm potansiyeline de dikkat çekerek, tanıtımına katkı yapmak istedik. Son konut projemizin adını aldığı ve gören herkesin çok etkilendiği Bellapais Köyü Türkiye’de de tanınsın istiyoruz. Bu hedefle yola çıktık, Kuzey Kıbrıs ve ülkemizden aldığımız destekle emin adımlarla yürüyoruz. Sayın Bakanımızın da tanıtım toplantımıza teşrif ederek, bize güç vermesi onur verici” diye konuştu. Ankara ve KKTC’de 50 yıldır inşaat sektöründeki Akyüz ailesinin üçüncü kuşağını temsil eden bir aile şirketi olan Barış İnşaat özgün projeleriyle dikkat çekiyor. Barış İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akyüz, “BellaPais, Beşparmak Dağları'na sırtını vermiş Gime manzaralı muhteşem bir dağ köyüdür. Bellapais’in sözcük anlamı ‘güzel ülke’dir.. Bahçelerinde limon, portakal, mandalina, incir ağaçlan vardır. Ankara gibi büyük kentlerde yaşayanlar için BellaPais kadar güzel bir köyde yaşamak hayal gibi” dedi.


Web: http://www.incekbellapais.com/