Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İncek Blue’da hayat başladı!

Sinpaş GYO’nun tasarladığı İncek Dünyası’nda, İncek Life projesinin ardından İncek Blue’da da yaşam başladı. Projede 225 konut yer alıyor..


Sinpaş GYO’nun tasarladığı İncek Dünyası’nda, İncek Life projesinin ardından İncek Blue’da da yaşam başladı. 225 konutlu olarak hayata geçirilen projede 80 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip daireler yer alıyor.


Zen Kulübü, kış bahçeleri, kendine ait çarşısı ve kapalı havuzu olan proje,aynı zamanda devasa açık havuzu, plajı ve çocuklar için özel tasarlanmış dev oyun parkı olan İncek Park’a da komşu.


İncek Blue, bir yanda Ankara’nın ilk kumsallı yüzme havuzunun mavisine, diğer yanda yeşillikler içinde ilham verici bir peyzaja bakarken, aynı zamanda kesintisiz bir şehir manzarasına da hâkim konumda bulunuyor.


İncek Dünyası içindeki parkta bulunan gezinti göleti, golf sahası, basketbol sahası ve tenis kortu, konser ve etkinlikler için kullanılan yeşil alan, ağaç evler, macera parkı, çocuk oyun alanları ve çocuk kulübü gibi olanaklardan İncek Blue sakinleri de yararlanabilecek.


Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life projesinin yanı başında konumlanıyor.Bahçeşehir Koleji’nin yanı sıra, Ankara’nın önemli diğer eğitim kurumları da Sinpaş GYO’nun projesine çok yakın bir mesafede yer alıyor.

 

Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakınlığı ile çok değerli bir konuma sahip olan İncek Blue projesi, Atılım Üniversitesi’ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED  Ankara  Koleji’ne 10 dakika mesafesi ile oldukça avantajlı bir konuma sahip.
Web: http://inceklife.com/IncekBlueYasam.aspx