Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İnsay Yapı yatırım değeri yüksek projeler inşa ediyor!

Kısa süre içinde adını sıkça duyduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılında gerçekleştirdiği projelerle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.


Kısa süre içinde adını sıkça duyduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılında gerçekleştirdiği projelerle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Ondörtüç Pendik ve Ankara'da inşaat çalışmaları süren Elit Manzara Beytepe ile satışlarına devam eden firma, yatırım değeri yüksek projeler inşa ediyor. 


Yeni yılda da pek çok projenin inşaat çalışmalarına başlayacak olan İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor


Uzun yıllar kimya sektöründe faaliyet gösteren Kolsuzlar Kimya tarafından 2011 yılında kurulan İnsay Yapı, elde ettiği tecrübe ve sermaye birikimiyle gayrimenkul sektörüne hızlı bir giriş yaptı. 2016 yılının başından beri projelerinin inşaatını yapan İnsay Yapı, kısa süre içinde gayrimenkul sektörünün önemli oyuncularından biri oldu. 


Pendik'te yükselen Ondörtüç Pendik ve Ankara'da inşaat çalışmaları süren Elit Manzara Beytepe ile satışlarına devam eden firma, yatırım değeri yüksek projeler inşa ediyor. Ankara'da inşa edilen Elit Manzara Beytepe, toplam 119 konuttan oluşuyor. Kaba inşaatının yüzde 90’ının tamamlandığı projenin Haziran 2018'de teslim edilmesi bekleniyor. İstanbul'da inşa edilen Ondörtüç Pendik'te ise daha şimdiden dördüncü kata gelindi. Kaba inşaatının hızla ilerlediği projenin satışları da hızla sürüyor. 241 daire ve 23 ticari ünitenin yer aldığı projenin 2018'de teslim edilmesi bekleniyor. 


Yeni projeler için heyecanlı bekleyiş

Yeni yılda da pek çok projenin inşaat çalışmalarına başlayacak olan İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu’da yapılması planlanan kentsel dönüşüm çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 1/5000'lik ve 1/1000'lik planlama sürecinin tamamlanması ile kentsel dönüşüm projelerine başlayacak olan firma, Pendik’te yapımına başlayacakları bir adet konut ve bir adet ticari projenin inşaatı için de gün sayıyor. Ayrıca İnsay Yapı, Sarıyer'de kendi arsası üzerinde butik bir projenin inşaatı için de çalışmalarını yoğunlaştırdı.