Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İpek İnşaat

İstanbul Şişli’de Rixos Bomonty Residence, Ataşehir ve Kartal’da Kent Plus projelerini hayata geçiren firmadır. Yakup Eyüboğlu tarafından 1993’te kurulmuştur.
İpek İnşaat’ın tarihçesi nedir?1993 yılında kurulmuş olan İpek İnşaat, gerçekleştirdiği uzmanlık gerektiren, yüksek kaliteli ve  başarılı projeleri sayesinde  sektöründe  ayrıcalıklı  bir  konuma gelmiştir. Uzman  çekirdek   kadrosu,  taşeron firmaları ile uyumlu çalışması her zaman kendisini tercih edilen bir firma konumuna taşımıştır.Kent AVM Gayrimenkul A.Ş. ne zaman kuruldu?İpek İnşaat – Çakırkaya Yapı Ortak Girişimi tarafından, 2010 yılının  son aylarında hizmete sunulan çarşının, işletilmesi amacı ile kurulmuştur. Geleneksel değerleri, çağdaş ve yenilikçi bir anlayışla bütünleştirerek, site sakinlerinin günlük ihtiyaçlarını, yürüme mesafesinde karşılamak amacıyla KentPlus Ataşehir projesi kapsamında yer alan Kent AVM, kısa zamanda  başta KentPlus Ataşehir olmak, üzere tüm Ataşehir’in gözdesi haline gelmiştir.Yakup Eyüboğlu kimdir?


İpek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Eyüboğlu hakkında detaylı bilgiler için tıklayın!Yakup Eyüboğlu ve İpek İnşaat hangi projeleri hayata geçirdi?Residence: Rixos Residence Bomonty


Modern Konutlar: KentPlus Ataşehir, KentPlus Kartal, Kadıköy Avukatlar Sitesi


Tiyatro ve Konferans Salonları: Ankara Akün Tiyatrosu, Yenibosna Eğitim Kompleksi, Şişli Etfal Hastanesi. 


Spor Kompleksleri: Pleon Sportivo Ataşehir, Yenibosna Eğitim Kompleksi. 


Alışveriş Merkezleri: KentÇarşı Ataşehir. 


Okullar: Yenibosna Eğitim Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi Kreşi. 


Hastaneler: Şişli Etfal Hastanesi, Fatih Poliklinik İnşaatı, Gögüs Kalp Hastalıkları Hastanesi, İstinye Devlet 

Hastanesi, Tuzla Doğum Hastanesi. 


Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları: İzmit Deprem Konutları, Manas Üniversitesi Kırgızistan, Kuruçeşme Parkı, İgdaş Abone Bağlantı İnşaatları. 


Çeşitli bina inşaatları: Antalya M.S.B. ve Ankara M.S.B. (3 adet).


Deprem Takviyesi ve Güçlendirme İnşaatları: Adana Deprem Konutları, Florya Valilik Köşkü. İpek İnşaat’ın mali tablosu nedir? Ticaret Sicil No: 5023

Ticaret Ünvanı : İpek İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

İşletme Merkezi : Levent Mah. Sülün Sok. No:15 Levent-Beşiktaş/İSTANBUL

Vergi Dairesi : Beşiktaş V.D 4790029702

Yönetim Kurulu Başkanı :Yakup EYÜBOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi : İpek EYÜBOĞLU

Şirket Müdürü :Yakup EYÜBOĞLU

Taahhüt Edilen Sermaye : 2.000.000 TL

Ödenen Sermaye : 2.000.000 TLİpek İnşaat’ın Rixos Bomonty projesinin detayları ve fiyat bilgisi nedir?Bomonti Rixos'ta fiyatlar Şubat 2013 itibariyle 432 bin dolardan başlıyor, anahtar teslimlerin hemen gerçekleştiği projeden banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyorİpek İnşaat

Rixos Bomonty ResidenceBomonti Rixos Residence 42 katlı tek blok halinde yükseliyor. İpek İnşaat ve Çakırkaya Yapı Ortaklığı ile inşa edilen projede  308 modüler suit ve 6 adet penthouse daire bulunuyor.


Bomonti Rixos Residences'ta konut fiyatları 432 bin dolar ile 700 bin dolar arasında değişiyor. Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen projede teslimler hemen gerçekleşiyor.


Bomonti Residence'ta; kafe, bar, Türk hamamı, restoran, golf sahası, havuz, spa gibi sosyal alanlar bulunuyor. Bomonti Rixos Residence'ta yer alan konutların bir kısmı boğaz manzarasına, bir kısmı haliç manzarasına, bir kısmı ise şehir manzarasına sahip.


Telefon: 0212 444 13 28

Web Adresi: www.rixosbomonty.comİpek İnşaat hangi haberlere konu oldu?


İpek İnşaat

İpek İnşaat
Yakup Eyüboğlu  ve İpek İnşaat iletişim bilgileri neler?Adres : İpek İnşaat Taah. San. Tic. Ltd. Şti. Levent Mah. Sülün Sok. No:15 Beşiktaş / İstanbul


Telefon: 0 212 269 85 15-16-17


Fax: 0 212 269 85 18


E-Posta info@ipekinsltd.com


Web Adresi: www.ipekinsltd.com