Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

ISAF 2016 Fuarı başladı!

Kapsadığı sektörlerin, dünyanın her köşesinde sektör ilgilileri tarafından bilinen ve takip edilen sayılı etkinliklerden olan ISAF Fuarları, bugün kapılarını 20. ziyaretçilerine açtı.


Kapsadığı sektörlerin, dünyanın her köşesinde sektör ilgilileri tarafından bilinen ve takip edilen sayılı etkinliklerden olan ISAF Fuarları, bugün kapılarını 20. ziyaretçilerine açtı..


ISAF Security Fuarı, IT Security Fuarı ve Smart Home Fuarı olarak üç ana başlık altında 29 Eylül – 2 Ekim, 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) 20. Kez gerçekleşiyor.


ISAF Fuarları, Security (20.Uluslararası Güvenlik Sistemleri, Hizmetleri, Ekipmanları ve RFID Fuarı) IT Security (5.Uluslararası Bilgi ve Ağ Güvenliği Fuarı) ve Smart Home (5.Uluslararası Akıllı Binalar ve Bina Otomasyonu Fuarı) başlıkları altında sektörlerinin her alanını kapsayan tek etkinlik.


Tüm elektronik güvenlik sistemleri, ev otomasyon ve bilgi güvenliği sektörlerini İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) bir araya getiren ISAF Fuarları, sektörlerinde öncü firmaların ve birçok kamu kurumu, sivil toplum örgütünün katılımıyla ilk günden ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. 


Dünyada ve Türkiye’de güvenlik sektörünün köklü firmalarının katılımcı olarak yer aldığı ISAF Fuarları 20.kez yeni iş olanakları ve iş ilişkilerine imkân sağlayan bir platform olma görevini üstlendi.