Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İsfanbul, Vialand AVM'nin adı oldu!

İstanbul'un ilk temalı parkı olma özelliğini taşıyan Vialand AVM'nin adı İsfanbul oldu. Türkiye'nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İsfanbul, 2013 yılından beri faaliyet gösteriyor..


İstanbul'un ilk temalı parkı olma özelliğini taşıyan Vialand AVM'nin adı İsfanbul oldu. 120 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu olan İsfanbul, 15 bin kişilik kapasiteye sahip. İsfanbul, eğlence, alışveriş ve yemek imkanını bir arada sunuyor.


Türkiye'nin ve Avrupa’nın gözde eğlence ve alışveriş merkezi İsfanbul, 2013 yılından beri faaliyette. 


Uzun yıllar Amerika’da perakende ve eğlence sektöründe çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönen Cenk Hayırlıoğlu, Gürsoy Grup’un yatırımı olan Vialand ve Venezia AVM Projeleri ile Temapark Genel Müdürlüğünü yapıyor. 


Yabancıların ilgi odağı


İsfanbul AVM açıldığı günden beri Orta Doğu, Azerbaycan, Rusya, Lübnan, Mısır gibi ülkeler başta olmak üzere yabancı misafirlerin de oldukça ilgisini çekiyor. Özellikle Suudi Arabistan, Kuveyt’ten gelen turistler İsfanbul AVM'ye uğramadan geri dönmüyor.


Bu yıl dünyanın en iyi beş turizm fuarı olarak gösterilen EMITT fuarında yerini aldı. İsfanbul 25-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen EMITT 2018’de ziyaretçilerini ağırladı.


20'den fazla eğlence ünitesinin yer aldığı İsfanbul'da eğlence, yaşam ve alışveriş merkezi olan İsfanbul'da mağazalar, restoranlar, sinema, fitness, otel ve tema park bulunuyor.  


İsfanbul AVM nerede?

İsfanbul adres: Mahallesi Şehit Metin Kaya Sokak No:11 34065 Eyüp/İstanbul


Telefon Numarası: +90 212 600 01 00

Web: http://www.isfanbul.com