Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İstanbul Dijital Şehircilik Zirvesi 25 Ekim'de!

Turkuvaz Medya Grubu bünyesindeki Forbes ve Para dergileri ile Takvim Gazetesi ortaklığında düzenlenecek olan Dijital Şehircilik Zirvesi İstanbul'da 25 Ekim'de gerçekleşecek...


Turkuvaz Medya Grubu bünyesindeki Forbes ve Para dergileri ile Takvim Gazetesi ortaklığında düzenlenecek olan Dijital Şehircilik Zirvesi İstanbul'da gerçekleşecek. Türkiye'nin dijital dönüşüm süreci içinde büyük öneme sahip geleceğin şehirleriyle ilgili farkındalığı güçlendirerek, vizyon ve doğru stratejilerin oluşturulmasına katkıda bulunulması hedefleniyor.


Zirvede kamu, yerel yönetimler, emlak geliştiricileri, teknoloji üretenler ve konunun uzmanları bir araya gelecek.


Anadolu Ajansı'nda yer alan habere göre Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Dr. Ömer Fatih Sayan'ın katılımının beklendiği zirvede, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, dijital şehircilikte başarı ve dönüşüm hikayelerini paylaşacak.


Zirvede ulaştırma, konut, telekomünikasyon, teknoloji ve ödeme sistemleri gibi farklı sektörlerden temsilciler, dijital şehircilik çalışmaları konusunda bilgi paylaşımında bulunacak. Dijital Şehircilik Zirvesi'nde, global örneklerden yola çıkılarak, gelecek projelerdeki hedefler için projeksiyonlar da yapılacak.


 Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura