Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İstanbul Loft Küçükçekmece projsinin adı İstanbul Emprada oldu!

İstanbul Loft Küçükçekmece olarak bilinen Rumeli Gayrimenkul Yapı'nın projesinin adı İstanbul Emprada olarak değiştirildi.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

İstanbul Loft Küçükçekmece olarak bilinen Rumeli Gayrimenkul Yapı'nın projesinin adı İstanbul Emprada olarak değiştirildi.


19 katlı blok halinde yükselen İstanbul Emprada, toplam 271 daireyi bünyesinde barındırıyor. 


10 dönüm arsa alanı üzerinde yükselen İstanbul Emprada'da daireler stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Daire büyüklükleri ise 55 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor.


İstanbul Emprada projesinde dairelerin metrekare fiyatların 5 bin 500 TL'den başlıyor, 7 bin TL'ye yükseliyor.


İstanbul'un çekim merkezi Basın Ekspres Yolu'na yakın konumda yer alan projede daire teslimlerinin 2018 yılı Haziran ayında gerçekleşmesi planlanıyor.


Sefaköy İstanbul Emprada üst katlardan harika bir şehir manzarasına hakim. Atatürk Havalimanı'na 3 kilometre uzaklıkta yer alan proje, TEM ve E5 bağlantı noktalarına yakın konumdadır.


İstanbul Emprada'da ortak kullanım alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kafe, kameralı, güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, restoran, sinema ve yürüyüş parkuru mevcut.


Adres: Basın Ekspres Yolu Muammer Aksoy Caddesi 

Sefaköy-Küçükçekmece/İstanbul


Tel: 444 7 765Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com

Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı