Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İzmir Emlak Fuarı kapılarını açıyor!

İzmir Property Expo/İzmir Emlak, Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, Elit Fuarcılık organizasyonu ile Fuar İzmir'de kapılarını açacak. Fuar 27-30 Eylül tarihleri arasında sürecek.


Fuarda 110 firma, yurt içi ve yurt dışından gelecek olan binlerce yatırımcı ve ziyaretçiye 500'ün üzerindeki projelerini sergilerken, fuar ziyaretçileri ise avantajlı ve uygun fiyatlarla konut kampanyalarından faydalanabilecekler. 


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre fuar aynı zamanda önemli etkinliklere de sahne olacak. 4 gün boyunca birçok panel ve söyleşiye sahne olacak fuarın resmi açılış töreni bugün, saat 14:00'te Fuar İzmir'de yapılacak. 


İzmir Emlak Fuarı, saat 11:00 ile 19:00 arasında ise ziyaretçiler tarafından gezilebilecek. Fuar süresince katılımcıların çok büyük avantajlarla birbirinden güzel projelerde konut sahibi olma imkânı yakalayacaklarını belirten Elit Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Çiçekçi, "Fuarımıza 110 firma, 500'ün üzerinde projeyle katılım sağlayacak. Bu firmalar kampanya ve fiyatlar noktasında birbirleri ile yarışacaklar" dedi.