Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İzmir For You Suite'te yüzde 50'sini 12 ay sonra ödeme fırsatı!

İzmir For You Suite Projesinde ödemenin yüzde 50'sini peşin, yüzde 50'sini 12 ay sonra yapılıyor. Projede teslimlerin 2017 Aralık'ta yapılması planlanıyor..


İzmir For You Suite Projesi, Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk tarafından Çiğli'de hayata geçiriliyor. Projede dairelerin yüzde 40'ının satışı tamamlandı. 


Lansman fiyatları devam ediyor. Balatçık mahallesinde 65 metrekare ve 75 metrekarelik 325 bağımsız 1+1 daireden oluşan proje, renkli ve görüntülü intercom sistemi, kapalı otopark, Ogs ile araç giriş-çıkışı, 3 tane açık yüzme havuzu, güneşlenme ve dinlenme alanları, elektrikli panjur, merkezi yangın ihbar ve uyarı sistemi, özel tasarım mutfak, ankastre mutfak seti, yerden ısıtma sistemi, banyo ve mutfaklarda 1. sınıf armatürler, ısı ve ses yalıtımlı duvarlar, modern bahçe peyzajı, Fitness Salonu ve 24 saat güvenlik imkanı sağlanıyor.


Projede  yüzde 50'sini peşin, yüzde 50'si 12 ay sonra ödeniyor. İsteyenler banka kredisi de kullanabiliyor. Projede teslimlerin ise 2017 Aralık 'ta yapılması planlanıyor.