Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İzmir Körfezi Evleri'nde metrekare fiyatları 2 bin 500 liradan başlıyor!

Ege-Koop'un 32'nci yılı ve 13'üncü onur projesi olarak açıklanan Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri Projesi için tanıtım kokteyli düzenlendi. Tanıtım kokteyline Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak da katıldı.


Ege-Koop'un 32'nci yılı ve 13'üncü onur projesi olarak açıklanan Ege-Koop  İzmir Körfezi Evleri Projesi için tanıtım kokteyli düzenlendi. Tanıtım kokteyline Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak da katıldı.


İzmir'de konut metrekare satış fiyatları 2 bin 500 ila 6 bin TL arasında değişirken, bizim şu andaki satış fiyatlarımızın metrekaresi 1.500 TL civarında. Projeye ortak olan biri, daha bugünden yüzde 30-40 avantaj elde ediyor.


İzmir Körfezi Evleri'nde 2+1 dairler 121 metrekare, 3+1 daireler 168 metrekare büyüklükte dizayn edildi. Projeye özel olarak kış bahçeleri dahil edildi.  


Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, "Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri projemize her kesimden yoğun ilgi görüyoruz. Yıllar önce projelerimizden konut sahibi olanların yakınları, çocukları hatta torunları akın akın projemize dahil oluyor." dedi.


Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak ise Ege-Koop'un çalışmalarını ve İzmir'e kentleşme anlamında katkılarını İzmir'e gelmeden önce yıllardır takdirle izlediğini belirterek, "Bugün tanıtımına katılarak bilgilendirildiğimiz, Ege-Koop İzmir Körfezi Evleri projesinin de başarıyla uygulanacağına inanıyorum. Bu projedeki maliyetlerle birçok kişi rahatlıkla ev sahibi olabilir. Yer güzel, proje güzel, Ege-Koop'a başarılar diliyorum" diye konuştu.