Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İzmir Körfezi Evleri'nin temeli atıldı! 24 ayda teslim!

EGE-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, 40 milyon lira yatırım yaptıkları İzmir Körfezi Evleri’ni iki yılda tamamlayacaklarını ifade etti.


İzmir Körfezi Evleri'nin temeli atıldı. EGE-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, 40 milyon lira yatırım yaptıkları İzmir Körfezi Evleri’ni iki yılda tamamlayacaklarını ifade etti. 


Başkan Aslan, "Ege-Koop’un yatırım yaptığı her bölgenin değerinin iki kat artığını herkes biliyor" dedi.   


Aslan, “Projedeki dairelerin tamamının deniz manzaralı. Fiyatlarımız da bölgedeki emsallerinden yüzde 30-40 arası daha ucuz. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında da özel bir kampanya uyguladık. Yollar dahil olmak üzere tüm alt yapı, yüzme havuzu ve peyzajı 2019’un ilk yarısında tamamlamayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu. 


KUZEYİN YILDIZI 


Üretim, sanayi ve konut yoğunluğunun kaliteli şekilde büyüdüğünü söyleyen Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan da ilçenin yükselen bir yıldız olduğunu belirtti. Çiğli’nin İzmir’in ‘Kuzey Yıldızı’ olduğunu söyleyen Arslan, “2019’da Çiğli’ye yakışan bir yaşam alanıyla karşı karşıya kalacağız. Peyzaj çalışmaları ve damlama sulama sistemi ile alt yapı havuzlar yapılacak. Çok güzel bir projeyle karşı karşıyayız, buradan İzmir’i seyrettiğinizde ne kadar şanslı olduğunuzu göreceksiniz” ifadesini kullandı. 


Hürriyet