Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İzmir Kuzeyşehir'de fiyatlar 265 bin TL'den başlıyor!

Yücesoy Mühendislik tarafından hayata geçirilen İzmir Kuzeyşehir'de satılık daire fiyatları 265 bin TL'den başlangıç gösteriyor..


Yücesoy Mühendislik Finans ve Satış Koordinatörü Evren Gökçöl, Menemen bölgesinde nitelikli konut ihtiyacına cevap vermek için yeni projeler ürettiklerini söyledi. 


Eğitim, ticaret ve sanayi projelerinin giderek yoğunlaştığı Menemen bölgesinde nitelikli konut ihtiyacına cevap vermek için yeni projeler ürettiklerini kaydeden Gökçöl, Kuzeyşehir projesiyle toplam 396 konutun yapımına başladıklarını dile getirdi.

 

Kuzeyşehir projesinin, Menemen Atatürk Mahallesi'nde 30 bin metrekare alan üzerinde yapımının sürdüğünü belirten Evren Gökçöl, projenin gerek sosyal donatıları, gerekse de inşaat kalitesi açısından şimdiden yoğun ilgi gördüğünü kaydetti. 


Gökçöl, "Kuzey Şehir projesinde 265 bin lira ile 440 bin lira arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 daireler, 722 bin lira ile 759 bin lira arasında değişen fiyatlarla 3 dubleks loft ve fiyatları 769 bin lira ile 820 bin lira arasında değişen 10 adet villa bulunuyor" dedi. 


Kuzeyşehir'den çoğunlukla oturum amaçlı konut satın alındığına dikkat çeken Gökçöl, bunun yanı sıra; projenin yatırımcılar için de karlı bir fırsat olduğunu vurguladı. Gökçöl, anahtar tesliminin Aralık 2018'de olacağını ve evlerin o tarihte bugüne oranla en az yüzde 55 değerleneceğini sözlerine ekledi.


Sabah


http://www.izmirkuzeysehir.com/