Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

İzmir Tire Orta Gelir Grubu başvuruları başladı!

TOKİ İzmir Tire Orta Gelir Grubu'ndaki toplam 172 adet konutu T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığıyla satışa sunuyor..


İzmir Tire Projesi kapsamında İdaremiz tarafından inşa ettirilen 3+1 nitelikli 172 adet konut, T.C. Ziraat Bankası A.Ş’nin İzmir ili Tüm Yetkili Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi ile satışa sunuluyor.


İzmir Tire Orta Gelir Grubu'ndaki dairelerin başvuruları bugün başladı. Başvurular 27 Nisan 2018 tarihine kadar alınabilecek.


Başvuru şartlarını sağlayan kişiler, T.C.Ziraat Bankası A.Ş.’nin İzmir ilindeki yetkili tüm Şubelerinden birine başvurarak, 2 bin (İkiBinTürkLirası) tutarındaki başvuru bedelini 18 NİSAN 2018 – 27 NİSAN 2018 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Harp ve Vazife Malulleri ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili “Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi”ni imzalayacaklardır.


Proje kapsamında satışa sunulmakta olan konut adedinden fazla başvuru olduğu takdirde, başvuruların tamamlanmasından sonra, başvuruda bulunanların noter huzurunda “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” 15 Mayıs 2018 tarihinde çekilecek.Satış ilanı için tıklayın.