Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Karabük Safranbolu Emekli sözleşme işlemleri bitiyor!

Karabük Safranbolu Emeklilere Özel konut projesinde satış sözleşmesi imzalama süresi bugün sona eriyor..


Karabük Safranbolu Emeklilere Özel konut projesinde 08.09.2017 tarihine kadar olan satış sözleşmesi imzalama süresi 15 Eylül' e kadar uzatılmıştı. Buna göre satış sözleşmesi imzalama işlemleri bugün mesai bitiminde sona eriyor.


Emekli hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri sırasında aşağıdaki belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Belgeleri eksik olan hak sahiplerine satış ve seçim yaptırılmayacaktır. 


T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi, T.C.Kimlik numarası, Başvuru Formu fotokopisi ( Bankada kişinin dosyasında saklanacak), 


Sözleşme imzalamaya Emekli hak sahibi gelemeyecekse, adına sözleşmeyi imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belge, 


İl/ilçe Nüfus Müdürlüğünden onaylı vukuatlı nüfus kaydı ve adrese dayalı kayıt sistemine göre alınacak olan ve son 1 (bir) yıldır Karabük il sınırları içerisinde ikamet ettiğini kanıtlayacak belgeyi; (Şehit Aileleri, Maluller (Terör Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisinde başvuracakların en az 3 (üç ) yıldır ikamet ediyor olması veya il nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir.)Sözleşme imzalama programı için tıklayın.