Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Karaman Doğukışla Vadisi 1. Etap 3 konut başvurusu başladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Karaman Doğukışla Vadisi 1.Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 3 adet konut için başvuru işlemi bugün başladı..


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Karaman Doğukışla Vadisi 1.Etap Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 3 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.


Karaman Doğukışla Vadisi 1.Etap Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T. Halk Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek ve Temerküz Şube Karaman Sanayi Sitesi Şubesi olacaktır. 


Açık Satış Yöntemiyle satışı gerçekleştirilecek konutların başvuruları bugün başladı. Başvurular 30 Haziran'a kadar ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecektir.


Projedeki net 147 metrekare büyüklüğüne sahip 3+1 tipindaki bu daire 199 bin 991 liradan, net 198 metrekare büyüklüğüne sahip 4+1 dubleks tipindeki daire 390 bin 892 bin liradan, net 325 metrekare büyüklüğündeki 5+1 daire ise 523 bin 656 liradan satılıyor.Satış duyurusu için tıklayın.