Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Karaman Doğukışla Vadisi 1. Etap Sözleşme İmzalama işlemleri!

TOKİ Karaman Doğukışla Vadisi 1. Etap Sözleşme İmzalama işlemleri bugün başladı. Sözleşme imzalama işlemleri 23 Şubat'a kadar devam edecek.


Karaman Doğukışla Vadisi 1. Etap Sözleşme İmzalama işlemleri bugün başladı. Sözleşmeler 23 Şubat 2018 tarihine kadar imzalanmaya devam edilecek. Proje için kura 16 Ocak 2018 tarihinde çekilmişti.


KARAMAN DOĞUKIŞLA VADİSİ 1.ETAP KENTSEL YENİLEME PROJESİ SÖZLEŞME İMZALAMA BİLGİLENDİRME NOTU 


Karaman Doğukışla Vadisi 1.Etap Kentsel Yenileme Projesinde yer alan 3 adet hak sahibine ait 3 adet konutun sözleşme imzalama işlemleri 12/02/2018 – 23/02/2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.


Bu çerçevede; 


• Sözleşmesi imzalama işlemleri, “T. Halk Bankası A.Ş. Karaman Sanayi Sitesi Şubesi”nde 09:00-12.30 ve 13.30-17:00 arasında gerçekleştirilecektir. 


• T. Halk Bankası A.Ş. Karaman Sanayi Sitesi Şubesinde yapılacak olan sözleşme imzalama işlemleri sırasında; hak sahiplerinin aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:


o T.C. numarası bulunan Fotoğraflı nüfus cüzdanı (nüfus cüzdanının aslı kontrol edilerek bir adet fotokopisi alınacaktır) 


o Sözleşme imzalama işlemlerinin vekaleten yapılması durumunda; “TOKİ Başkanlığınca satışa sunulan konutlardan satın almak üzere gayrimenkul satış sözleşmesi imzalamaya, satın almış olduğum konutun peşinatını ödemeye ve borçlanmaya, taksitlerini yatırmaya, KDV, banka komisyonu ve diğer masrafları yatırmaya, bu husustaki tüm evrakları imzalamaya yetkilidir” ibarelerinin vekalette yer alması gerekmektedir. o Varisli veya iştirakli olan hak sahiplerinin veraset ilamları.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016