Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Karaman'a Turkuaz City projesi geliyor!

Kontnaket firma sahibi Ahmet Eskici, Turkuaz City projesinin lansman gününde maketlerinin yoğun ilgi gördüğünü söyledi..
Akkülah İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alper Akkülah, "Şehirde yaşayanlar şehrin kalkınmasına, gelişmesine ellerinden geldiğince katkı sağlamalıdır' düştüm ile hareket ettiklerini belirtti. 


Alper Akkülah, "Akkülah İnşant, tatil köyü konseptiyle tasarladığı yeni projede açık, kapalı yüzme havuzlan, spa, aqua park, hayvanat bahçesi, site barbekü ve mesire alanı, helikopter pisti, işyerleri, etüt ve kreş merkezi, kuaför, restoran gibi alanlara yer veriyor. Proje, site dış görünümünden, iç mimari uygulamalarına kadar ailelerin hayallerini süsleyen bir yaşam alanı sunuyor" dedi. 


Lansman programında katılımcılar arasında projenin mimarı Kuzey Mimarlık sahibi Mustafa Altın, projenin iç mimari vc görsellerini tasarlayan Enis Koç ve Konmaket Sahibi Ahmet Eskici de yer aldı. 


Akkülah İnşaatın yüklenici olarak maket yapımı, peyzaj görselleri, tüm renderlar ve Animasyon çalışmaları için tercih ettiği Kontnaket firma sahibi Ahmet Eskici, Turkuaz City projesinin lansman gününde maketlerinin yoğun ilgi gördüğünü belirtti. www.turkuazkonutlari.net/


Hakimiyet Konya