Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kartal Çukurova Tower fiyat 2018!

Yaşamın başladığı Çukurova Tower'da kalan son 6 daire için satışlar devam ediyor. Projede toplamda 253 daire bulunuyor..


Çukurova Tower, Kartal'da Çukurova Gayrimenkul imzası ile inşa edildi. Yaşamın başladığı Çukurova Tower'da kalan son 6 daire için satışlar devam ediyor. 


7 bin 68 metrekare arsa alanına sahip Kartal Çukurova Tower'da toplamda 253 daireye yer veriliyor. 


36 katlı tek blok halinde yükselen Kartal Çukurova Tower'da stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçenekleri sunuluyor. Dairelerin büyüklükleri 42 metrekare ile 169 metrekare arasında değişiyor. 


Kartal Çukurova Tower fiyat 2018


Kartal Çukurova Tower'da fiyatlar 260 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projede banka kredisi ile ev sahibi olunabiliyor.


Kartal Çukurova Tower nerede?

 

Çukurova Tower, İstanbul’un yeni finans merkezine ve Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20 dakika mesafede, Kartal Adalet Sarayı’nın, Kartal metrosunun ve sahil yolunun yanı başında, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın çok yakınında olması, Türkiye’nin ve İstanbul’un dört bir yanına ulaşma kolaylığı sağlıyor.


Tasarımda konumlandırmasına ve cephe derinliğine özen gösterilen Çukurova Tower'da çocuklara özel oyun alanının yanında, kayın ve gürgen ağaçları altında tasarlanmış piknik alanı bulunuyor. Çukurova Tower'da rekreasyon alanı projenin yüzde 90'ını kaplıyor. 


Çukurova Tower iletişim  


Adres: Yalı Mahallesi Bağlar Caddesi No:85 P:34873 Kartal / İstanbul  

Telefon: 0216 517 55 55 

Web: www.cukurovatower.com 


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı