Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kartallife Atalar'da satışlar başladı!

Kartallife Atalar, STCA Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Kartallife Atalar'ın basın toplantısı bugün gerçekleşti..


Kartallife Atalar, STCA Gayrimenkul tarafından inşa ediliyor. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Kartallife Atalar'ın basın toplantısı bugün gerçekleşti.


4 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen proje alanının yüzde 80’i doğal peyzaj alanı olarak ayrıldı.


Projede daireler 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Projede, 24 adet 2+1 daire, 76 adet 3+1 daire ve 4 adet dubleks olmak üzere toplam 104 daire bulunuyor.


Daire büyüklükleri, brüt 86 ile 256 metrekare arasında değişiyor. Projede daire teslimlerinin 2017 yılının sonunda yapılması planlanıyor. Projede metrekare satış fiyatları ise 5 bin 265 TL'den başlıyor. 


Yılın 12 ayı hem açık hem de kapalı olarak kullanılabilen havuzu, kapalı spor salonu ve çok amaçlı spor sahasının düşünüldüğü projede, engelliler için de özel bir yürüme parkuru yer alıyor. 


Kartal’ın Sabiha Gökçen havaalanı, metro, deniz otobüsü gibi tüm ulaşım araçlarına; İzmit Köprüsü, Bağdat Caddesi, E-5, gibi önemli hatlara yakın mesafede.Kartallife-Atalar İletişim: 

Web: http://www.kartallife.com.tr/

Tel: 0 216 540 59 00


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com