Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kastamonu Kantar Towers'ta yaşam başlıyor!

Kastamonu Kantar Towers Atılım İnşaat tarafından Tosya yolu üzerinde inşa edildi. Temeli 2013 yılında atılan Kantar Towers’de mutlu sona ulaşıldı.


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Kastamonu Kantar Towers Atılım İnşaat tarafından Tosya yolu üzerinde  inşa edildi. Temeli 2013 yılında atılan Kantar Towers’de mutlu sona ulaşıldı. 


Kantar Towers bünyesinde 3 blokta 3+1 116 dairenin yanı sıra 12 adet teras bahçeli dubleks daire, 130 araç kapasiteli kapalı otopark yer alıyor. Kantar Towers'ın ortak kullanım alanları arasında ise kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, hamam, spa merkezi ve çocuk oyun alanları bulunuyor.


“KANTAR TOWERS ÇOK FARKLI”


Kastamonu’ya yeni bir yüz kazandıran proje ile ilgili olarak düzenlediği basın toplantısında bilgilendirmelerde bulunan Atılım İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kantar, bugüne kadar Kastamonu’ya kazandırdıkları konut projelerinden farklı olarak çok geniş kapsamlı ve büyük bir projeyi Kastamonu’ya kazandırdıklarını ifade etti. Kantar, “Kantar Towers, bugüne kadar çalıştığımız toplu konut projelerimizden çok farklı oldu. Bu projeden ev sahibi olanlar hem güvenli, doğal, şehir stresinden uzak bir yaşam sürecek, hem de kazançlı bir yatırıma sahip olacaklar. Evlerinden çıkmayı istemeyecekler” şeklinde konuştu.Web: http://www.atiliminsaat.com/tr