Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kastamonu Küre sözleşme dönemi sona eriyor!

Kastamonu Küre 106 2+1 tipi Asil Konut Alıcıları için sözleşme imzalama dönemi 02 Ocak'ta başladı. 13 Ocak'ta sona erecek..


Kastamonu Küre 106 2+1 tipi Asil Konut Alıcıları için sözleşme imzalama dönemi 02 Ocak'ta başladı. 


Kastamonu Küre sözleşme dönemi 13 Ocak'ta sona erecek olup, asil hak sahipleri kendilerine belirtilen gün ve saatte bankada hazır bulunmaları gerekiyor.


Program çerçevesinde sözleşme imzalama işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Küre Şubesinde saat 09:00’da başlayacak olup; bankaya giderken gereken belgeler şu şekilde sıralanıyor: 


T.C. Nüfus Cüzdanı veya nüfus cüzdanı yerine geçen fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi ve bu belgenin bir adet fotokopisi ve T.C. Kimlik numarası (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacak).


Sözleşmenin vekâleten yapılması durumunda, adına sözleşme imzalayacak kişi için düzenlenmiş, “Adıma Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalamaya yetkilidir.” veya “Adıma Gayrimenkul alımı ile ilgili her türlü belgeyi imzalamaya yetkilidir.” ifadesini içeren noter tasdikli Vekâletname ve vekil olan kişinin Nüfus Cüzdanı veya yerine geçen belge.


B1 tipi konut alıcıları, Küre Belediye Başkanlığı tarafından imzalatılan Başvuru Formunun fotokopisini ibraz ederek sözleşme imzalayacaklardır. (Şube tarafından kişinin dosyasında saklanacaktır.).