Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kavi Yapı

Otomotiv galericisi bir ailenin 2008'de bir ortakla inşaat sektörüne girmesiyle kurulmuş şirketin adıdır. Firmanın 2012 projesi Home Aves Rezidans’ta konut fiyatları 123 bin 897 liradan başlamaktadır…


Kavi Yapı nasıl kuruldu?


Gürbaşlar Grup 1978 yılında kurulmuştur.  İlk olarak otomotiv sektörüne Gürbaşlar Otomotiv olarak girmiştir. 1955 yılında ise Gürbaşlar Sigorta’yı kurmuş, sigortacılık sektörüne giriş yapmıştır. Araç kiralama hizmeti veren ERC Car Rental ise 1997 yılında hayata geçirilmiştir. 1999 yılında ise Cevizlibağ’da hizmet veren Autoshow’u açmıştır. 2001 yılında Yes Oto gruba katılmış, Akbaş Tekstil ise 1989 yılından itibaren tekstil sektöründe hizmet vermiştir. 


Gürbaşlar Grup, konut sektörü alanında Üstünler İnşaat ile ortak olup, Kavi Yapı adı altında konut sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 2008 yılında ticari hayatına başlayan Kavi Yapı, 76 konutluk Home Art projesini 6 ay önce erken bir şekilde teslim etmiştir. Ayrıca 5 aylık kısa bir süre içerisinde Gebze’de yer alan kömür üretim tesisini tamamlamıştır. 


Gürbaşlar Grup bünyesinde hangi şirketler yer almaktadır? 


Gürbaşlar Otomotiv, ERC Rent a Car, Gürbaşlar Sigorta, Auto Shop, National Car Rental, Otağ Çiftliği, Medistate Kavacık Hastanesi, Malatya Park, Double Tree ve Kavi Yapı.


Gürbaşlar Grup, sosyal sorumluluk projesi kapsamında ise 2003 yılında Tahsin Başdemir İlköğretim Okulunu yaptırmıştır. 2010 yılında ise Hayriye Başdemir İlköğretim Okulunu yaparak 2011 yılında açmıştır. Bin üzerinde üniversite öğrencisine burs veren Gürbaşlar Grup, MGG aracı olması ile 2007 yılında kimsesiz çocuklar için Sevgi Evi, 2009 yılında bir anaokulu ve 2010 yılında İnönü Üniversitesi’nde bir fakülte binasının yapımını üstlenmiştir. Bunların dışında sosyal sorumluluk projesi kapsamında sağlık ocağı, emniyet müdürlüğü, çocuk parkı ve öğrenci yurt binaları da yapmıştır. 


Kavi Yapı’ya nasıl gidilir? 


Tarif 1: E5 (D100) karayolundan gelirken Havalimanı-Basın Ekspres yolu kavşağından girilir. Basın Ekspres yolunda Kuyumcukent'i geçtikten sonra Sefaköy-Yenibosna sapağından Sefaköy istikametine döndükten sonra, Sefaköy yönünde devam edilir. Nursu açık otopazarını ve Ciner Holdingi geçtikten sonra, trafik ışıklarından sağa, Muammer Aksoy caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 500m. seyrettikten sonra Ulusoy ve Milli Gazete tabelalarının tam karşısına sola, Sevinç Sokağa dönülür. Site 100m. sonra sağdadır.


Tarif 2: E6 (TEM) karayolundan gelirken Havalimanı-Basın Ekspres yolu kavşağından girilir. Basın Ekspres yolunda Altur'u geçtikten sonra Sefaköy-Yenibosna sapağından Sefaköy istikametine döndükten sonra, Sefaköy yönünde devam edilir. Nursu açık otopazarını ve Ciner Holdingi geçtikten sonra, trafik ışıklarından sağa, Muammer Aksoy caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 500m. seyrettikten sonra Ulusoy ve Milli Gazete tabelalarının tam karşısına sola, Sevinç Sokağa dönülür. Site 100m. sonra sağdadır.


Kavi Yapı’nın adres ve iletişim bilgileri nelerdir?


Kavi Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. 

Merkez Ofis 

Tem Otoyolu, Kavacık Kavşağı, Ford Plaza Kat: 1

Kavacık / Beykoz / İstanbul

Tel: 0216 680 46 72 - 73

E-mail: info@kaviyapi.com


Satış Ofisi


Evren mahallesi, Gülbahar Caddesi, Çakır sokak No:1 

Güneşli / Bağcılar - İSTANBUL 

Tel: 0212 503 AVES (28 37)

E-mail: satis@kaviyapi.com

www.kaviyapi.com


 Kavi Yapı

Kavi Yapı Home Aves Rezidans projesinin özelikleri nedir?


Güneşli’de hayata geçirilen Home Aves Rezidans projesi için alıcıları 2014 yılında ödemeye başlayacak. Bu kampanyaya katılmak isteyenler için 31 Ocak 2013 son tarih olarak belirlenmiş. İki bloktan oluşan projede 191 konut bulunuyor. Konutların 8 farklı tipte tasarlanan projede 1+0’dan 3+1’e kadar daire bulmak mümkün. 

Proje kapsamında hobi bahçesi de yer alıyor. Bunun dışında meyve bahçesi, kuş bahçesi ve sebze bahçesi bulunuyor. Home Aves Rezidans projesinde konutlar 2013 yılı Aralık ayında teslim edilecek. 

Home Aves Rezidans bünyesinde yarı açık yarı kapalı olimpik yüzme havuzu,  fitness salonu, sauna, fin hamamı, tenis kortu, basket sahası, barbekü terasları, kat bahçeleri ve kameriye yer alıyor.  

Merkezi lokasyonda yer alan proje Atatürk Havalimanı’na 5 km, E-5 Karayolu’na 4 km, 212 AVM’ye 2 km ve bankalar caddesine ise yürüme mesafesinde bulunuyor. 


Home Aves Rezidans’ta fiyatlar kaç TL’den başlangıç gösteriyor?


İki blokta 191 daireden oluşan Home Aves’te sekiz farklı tipte 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire bulunuyor. Projede yer alan dairelerin büyüklüğü 41 metrekare ile 172 metrekare arasında değişiyor. Home Aves’te 1+0 stüdyo daireler 123 bin 897 liradan, 1+1 daireler 173 bin 395 liradan ve 2+1 daireler 248 bin 595 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 


www.homeaves.com
Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı