Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kavuklar Grubu 2 projesi devrediliyor!

Kavuklar Grubu'nun İzmir'de başladığı ancak inşaatının tamamlayamadığı 2 proje satışa sunuluyor. Projeler için 7 Haziran tarihine kadar teklif verilebilecek..


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Kavuklar Grubu'nun İzmir Bornova'da Altındağ Mahallesi ile Kazımdirik Mahallesi'nde konumlandırdığı 2 projesi satışa çıkıyor. Kavuklar Grubu bu projelerin inşaatına başlamış, ancak tamamlayamamıştı.


1- Altındağ projesi

Kavuklar'ın İzmir Bornova Altındağ'da projesi bugün satışa sunuldu. temelini attığı ancak inşaatının o aşamada kaldığı proje kat karşılığı inşaat şeklinde verilecek. Ya da proje tamamen topraktan satılabilecek. Satın alan kişi isterse projeye devam edecek isterse yeni bir proje yapabilecek.


1.160 adet daireli olarak planlanan projedeki 380 adet dairenin satışı yapılmıştı. Kavuklar Grubu, projeden daire alan vatandaşları mağdur etmeyecek şekilde satış gerçekleştirecek.


2- Kazımdirik projesi

Kavuklar'ın İzmir Bornova Kazımdirik'te inşa etmeyi planladığı proje tamamen satılacak. Projeyi satın  alan kişi isterse projeyi tamamlayacak, isterse de yeni bir proje planlayabilecek.


Teklifler için son gün 7 Haziran

Altındağ ve Kazımdirik'teki 2 proje için de 7 Haziran tarihine kadar teklif verilebilecek. Gelen teklifler değerlendirildikten sonra karar açıklanacak. 


Altındağ'daki proje içink atılım teminat bedeli 500 bin TL olarak belirlendi. Kazımdirik'teki proje için ise bu bedel 250 bin TL olarak belirlendi. 


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com