Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kayabaşı Rami Kuru Gıda Hali dükkan kura çekilişi 2017!

İstanbul Rami'deki Kuru Gıda Toptancıları Hali Sitesi'nin taşınacağı Başakşehir Kuru Gıda Toptancı Hali Sitesi Projesi için kura yarın çekilecek..


İstanbul Rami'deki Kuru Gıda Toptancıları Hali Sitesi'nin taşınacağı Başakşehir Kuru Gıda Toptancı Hali Sitesi Projesi için kura yarın yapılacak.


Rami Kuru Gıda Hali için daha kapsamlı ve kullanışlı yeni bir ticaret merkezi olarak planlanan Başakşehir Kuru Gıda Toptancı Hali Sitesi Projesi için kura çekilişi Eyüp Belediyesi Kültür Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek.


Başakşehir ilçesi Resneli çiftliği, Kayabaşı mevkiine taşınan kuru gıda toptancı hali, İstanbul Gıda Toptancıları Derneği ile Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi (EPP) işbirliğinde, esnafın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlanmış dükkanlar sahiplerini bulacak. 

 

Başakşehir Kuru Gıda Toptancı Hali'nde 990 toptancı dükkanı, banka, restoran, kafeterya gibi 120 ticari mekan, 541 araçlık kapalı, 634 açık, 65 tır olmak üzere toplam bin 240 araçlık otopark, mescit ve sosyal tesis yer alıyor. Halin toplam arsa alanı 349 bin 684 metrekare, toplam inşaat alanı ise 122 bin 100 metrekare alana sahip.  TOKİ  tarafından hayata geçirilen Başakşehir Kuru Gıda Toptancı Hali'nin 2019 yılında tamamlanması planlanıyor. 


Kurada gerekli belgeler

Kura çekimine gelecek dükkan sahipleri;


1- Şahıs adına işlem yapacak ise; T.C. Numarası üzerinde olan kimlik belgesini, 


2- Şirket adına işlem yapacak ise; Yetki Belgesi veya yekaletname, imza sirküsü, vergi levhası ve şirket kaşesini yanlarında getirmeleri gerekiyor.




Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com





Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016