Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kayseri Mimarsinan AGG sözleşme dönemi başladı!

TOKİ Kayseri Mimarsinan Altgelir Projesi kapsamında yer alan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri bugün başladı..


T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Kayseri Mimarsinan Altgelir Projesi kapsamında yer alan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri, ilan edilen program doğrultusunda, 11/12/2017 – 13/12/2017 tarihleri arasında T.C Ziraat Bankası A.Ş. Beyazşehir Şubesinde Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemlerini gerçekleştireceklerdir. 


Hak sahipleri, konut peşinat bedelini (başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar) ve masraflarını, peşinat bedeli üzerinden yüzde 0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden yüzde 5 (yüzde beş) oranında BSM yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini T.C Ziraat Bankası A.Ş. Beyazşehir Şubesinde imzalayacaklardır.


1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır. 


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır.Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura