Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kayseri Mimarsinan AGG sözleşme dönemi bitiyor!

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Kayseri Mimarsinan Altgelir Projesi kapsamında yer alan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri, bugün bitiyor..


T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Kayseri Mimarsinan Altgelir Projesi kapsamında yer alan konutlar için yedek hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri, ilan edilen program doğrultusunda, 11 Eylül 2017 tarihinde başlamıştı.


Kayseri Mimarsinan AGG sözleşme dönemi bugün bitiyor. T.C Ziraat Bankası A.Ş. Beyazşehir Şubesinde Konut Seçim ve Sözleşmesi imzalama (peşinat yatırma) işlemlerini gerçekleştirecek.


Hak sahipleri, konut peşinat bedelini (başvuru bedeli düşüldükten sonra kalan tutar) ve masraflarını, peşinat bedeli üzerinden %0,5 (binde beş) oranında banka komisyonu ve banka komisyonu üzerinden %5 (yüzde beş) oranında BSM yatırarak Gayrimenkul Satış Sözleşmesini T.C Ziraat Bankası A.Ş. Beyazşehir Şubesinde imzalayacaklardır.


1. Yedek hak sahipleri, ilan edilen programa göre kendisine bildirilen günde, fakat kendi seçim sırası geçtikten sonra, farklı bir saatte seçim yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır. 


2. Kendisine bildirilen günden daha sonraki günlerde sözleşme imzalama işlemleri bitmeden işlem yapmak üzere gelirse, o gün için belirlenen alıcılar işlemlerini tamamladıktan sonra seçim yaparak sözleşme imzalayacaklardır. Hak sahiplerinin sözleşme imzalama işlemleri sırasında aşağıdaki belgeleri getirmeleri gerekmektedir. Belgeleri eksik olan hak sahiplerine seçim yaptırılmayacaktır.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura