Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kayseri Mimarsinan TOKİ Evleri çekilişi!

Kayseri Mimarsinan'da yapılan TOKİ Evleri emekliler için satışa sunuldu. Toplamda 250 dairenin satışa çıkarıldığı Kayseri Mimarsinan TOKİ Evleri için kura çekilişi bugün yapıldı..


Kayseri Mimarsinan'da yapılan TOKİ Evleri emekliler için satışa sunuldu. Toplamda 250 dairenin satışa çıkarıldığı Kayseri Mimarsinan TOKİ Evleri için kura çekilişi bugün yapıldı.


TOKİ Kayseri Mimarsinan Evleri başvuruları 14-30 Mart tarihleri arasında alındı. Başvuru bedeli olarak 500 TL tahsil edildi.


Tahsil edilen bu bedel kurada hak sahibi olmayan kimselere iade edilecek. Başvuru ücretleri, 11 Mayıs 2016 tarihinden itibaren T.C Ziraat Bankası A.Ş. yetkili Şube’lerinden geri alınabilecek.


TOKİ Kayseri Mimarsinan için kura çekilişi bugün saat 10.00’da Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Büyük Salonu’nda yapıldı. Kayseri Mimarsinan TOKİ Evleri çekilişi sonuçları açıklandı.


Kayseri Mimarsinan TOKİ Evleri

Kayseri Mimarsinan TOKİ Evleri'nde daireler 2 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. 240 aya varan vadelendirme yapılabilen projede taksitler konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlayacak.


Kura sonuçları için tıklayınız.


 


Önerilen Bağlantılar : TOKİ indirim 2016, TOKİ Kayseri kura