Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kayseri Şehir Hastanesi 5 Mayıs'ta açılıyor!

Kayseri Şehir Hastanesi'nin açılışı için sayılı günler kaldı. Türkiye'nin 5. sağlık üssü olacak Kayseri Şehir Hastanesi'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 5 Mayıs'ta hizmete girmesi planlanıyor...


Kayseri Şehir Hastanesi'nin açılışı için sayılı günler kaldı. Yaklaşık 500 milyon avro maliyetli hastane, Sağlık Bakanlığınca kamu-özel iş birliğiyle başlatılan "Şehir Hastaneleri Projesi" kapsamında, şu ana kadar hizmete girenler arasında en büyüğü olma özelliğine sahip.


Türkiye'nin 5. sağlık üssü olacak Kayseri Şehir Hastanesi'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 5 Mayıs'ta hizmete girmesi planlanıyor.


Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre, 5 yıldızlı otel konseptinde inşa edilen tesiste, tek kişilik ve iki kişilik tuvaletli ve duşlu lüks odalarda hastalara tedavi imkanı sunuluyor. Hasta ve yakınlarına en modern tedavi hizmetlerinin sunulabilmesi için tasarlanan hastane binaları, bekleme sürelerinin azaltılması, hasta ve yakınlarının rahatlığı için akıllı teknolojik sistemlere sahip.

Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura