Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kayseri Talas Sosyal Yaşam Merkezi'nin temel atma töreni gerçekleşti!

Kayseri Talas’a sosyal ve kültürel anlamda katkı sağlayacak olan Talas Sosyal Yaşam Merkezi’nin temeli atıldı.


Kayseri Talas’a sosyal ve kültürel anlamda katkı sağlayacak olan Talas Sosyal Yaşam Merkezi’nin temeli atıldı. Temel atma töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, bu yıl Talas için yatırım yılı ilan ettiklerini dile getirdi.

 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilecek olan Talas Sosyal Yaşam Merkezi’nin temel atma törenine Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in yanı sıra AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Vali Yardımcısı Mehmet Emin Avcı, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden, ilçe kaymakamları, ilçe belediye başkanları da katıldı.


Törende açıklamalar yapan  Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, böyle güzide bir tesisin yapılıyor olmasından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’e teşekkür etti. 

 


Başkan Mustafa Çelik de sözlerine bu yıl pek çok alanda bir kalkınma hamlesi başlattıklarını ve bu doğrultuda yatırım üstüne yatırım yaptıklarını belirterek başladı. Bu yılın ilk altı ayında toplam değeri 350 milyon TL’yi aşan 160’ı aşkın ihale yaptıklarını söyleyen Başkan Çelik, “Pek çok projenin herhangi bir tören yapmadan temelini attık ve bitirmek için çalışıyoruz. Bazı projelerimizi de şimdi olduğu gibi bir törenle başlatıyoruz. Bu merkezimiz 5 milyon 550 bin TL’ye mal olacak. Talas halkına hayırlı olmasını diliyorum.” diye konuştu.

 Kayseri Büyükşehir Belediyesi

Önerilen Bağlantılar : TOKİ Kayseri kura