Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Keleş İnşaat

Corner Life projesini Güneşli’de hayata geçiren firmadır. Nazım, İlker ve Soner Keleş tarafından 2003 yılında kurulan Keleş İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı, İlker Keleş’tir.Keleş İnşaat

Keleş İnşaatKeleş İnşaat’ın tarihçesi nedir?1980'li yıllarda, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde yazlık konut inşaatlarıyla müteahhitliğe başlayan Nazım Keleş, gün geçtikçe inşaat sektöründeki kalitesini ve konut sayılarını arttırmaya devam etmiştir.


Bu süreç içerisinde edindiği tecrübesini ve deneyimini en iyi şekilde çocuklarına aktarmayı hedef edinen Nazım Keleş, 1989 yılında İlker Keleş'i ve 1995 yılında İnşaat Mühendisi Soner Keleş'i yanına alarak, hep birlikte çalışmalarına hız katmışlardır. 2003 yılında bu birlikteliği bir çatı altında toplayarak Keleş İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ini kurmuşlardır. Türk inşaat sektörünün deneyimli, dinamik ve yenilikçi kuruluşlarından biri olan Keleş İnşaat 1980 yılından beri pek çok konut projesine imza atarak binlerce aileyi daire sahibi yapmış, ayrıca çeşitli ticaret merkezleri de inşaa etmiştir.Keleş İnşaat’ın satışı devam eden projeleri hangileri? Corner Life Güneşli, Corner Life Mimaroba, Floria Life, Elite Palas ve Güzel Bahçe.Keleş İnşaat’ın tamamlanan projeleri hangileri? Corner Life Mimaroba, Elite Palas, Floria Life, İstanbul Tower, Ayışığı Evleri, Çekmece'm Evleri, Sinanoba Konakları, Capacity AVM, Beylikdüzü İş merkezi, Keleş Plaza, Kemer Beyaz Konakları, Enes Apt., Çamlık Apt., Yeşil Palas Apt. ve Green House.Keleş İnşaat’ın Corner Life Evleri projesinin detayları nelerdir?Emlakkulisi.com’da Belemir Öksüz’ün haberine göre; Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat ortaklığı imzası taşıyan Corner Life projesi İstanbul Avrupa Yakası'nda yer alan Güneşli'de hayata geçiriliyor. Projede 2+1 daireler 308 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor...


Corner Life projesi İstanbul Avrupa Yakası Güneşli'de konumlanıyor. Keleş İnşaat ve Beyaz İnşaat tarafından hayata geçirilen proje 50 bin metrekare inşaat alanına sahip.


Toplam 211 adet konut ve 21 adet dükkan yer alan Güneşli Corner Life projesi 15 ve 16 katlı 2 bloktan meydana geliyor. Keleş İnşaat

Corner Life GüneşliCorner Life Konutları'nda stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon daire seçenekleri mevcut. Projede yer alan dairelerin alanları 44 metrekare ile 167 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

18 Temmuz 2013 tarihli habere göre; Corner Life Evleri'nde daire fiyatları; stüdyo daireler 175 bin TL'den, 1 oda 1 salon daireler 231 bin TL'den, 2 oda 1 salon daireler 308 bin TL'den,  3 oda 1 salon daireler 567 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Güneşli Corner Life projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede daire teslimlerinin Aralık 2014'te gerçekleştirilmesi planlanıyor.


Corner Life'ın sosyal imkanları arasında açık kapalı yüzme havuzu, geniş bahçe, açık-kapalı otopark, çocuk parkı, fitness- sauna-hamam, tenis kortu-basket sahası, açık spor alanı, koşu ve amfitiyatro kapalı sinema salonu, modern yaşam tarzı, salonlarda ve yatak odasında klima, beyaz eşya, merkezi ısıtma, süper lüks lobi, çocuk oyun odası,vitamin bar, market, kamelyalar bulunuyor.


Telefon: 0212 445 45 23

Web Adresi: cornerlifegunesli.comKeleş İnşaat hangi haberlere konu oldu? Pulsar Yaşam Alanları Konut İnşaat Sanayi Ticaret Anonim Şirketi kuruldu! (Emlakkulisi.com, Temmuz 2013)


Pulsar Yaşam Alanları Konut İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, İsmail Keleş, Coşkun Alay ve Sami Bektaş tarafından 1 milyon 500 bin TL'lik sermaye ile 9 Temmuz'da kuruldu. Pulsar Yaşam Alanları Konut İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi iş konusu; Her türlü inşaat yapımı mesken toplu konut işyeri ticarethane inşaatları yol köprü baraj liman sondaj kuyusu fabrika atölye depo spor tesisleri kanalizasyonlar arıtma tesisleri içme suyu boru ve depolarının inşaatı ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


Pulsar Yaşam Alanları Konut İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi adres: Güngören, Sanayi Mahallesi, Oğuzhan Sokak, No:37/1.Keleş İnşaat İstanbul Tower'da 140 bin dolara ofis! (Emlakkulisi.com, Ocak 2012)


İstanbul Tower'da dükkanların alanları 270 bin metrekare ile 845 metrekare arasında değişirken, metrekare birim fiyatları 3 bin 700 dolar olarak belirlendi.   


Mimari tasarımı ve kullandığı teknoloji ile öncü olan İstanbul Tower, her katında size özel farklı bir deneyim sunmak için, paha biçilmez değeriyle yükseliyor. İstanbul Tower ofisleri, vaktinin çoğunu iş yerinde geçiren ve burada ekonominin geleceğini belirleyecek kararlara imza atan profesyonellerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlandı.


60 adet ofis ve 19 adet dükkandan meydana gelen İstanbul Tower, Keleş İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. İstanbul Tower'da ofislerin alanları 100 metrekare ile 215 metrekare arasında değişiyor. 4 bin metrekare kapalı otoparka sahip olan projede 2 bin 800 metrekare de açık otopark yer alıyor.


İstanbul Tower'da dükkanların alanları 270 bin metrekare ile 845 metrekare arasında değişirken, metrekare birim fiyatları 3 bin 700 dolar olarak belirlendi. Projede satılık ofislerin fiyatları 140 bin dolardan başlangıç gösteriyor. İstanbul Tower'da kiralık ofislerin aylık fiyatları ise 1.000 TL. Plaza katlarındaki ofislerin fiyatları ise 1.800 dolardan başlıyor.


Eşsiz manzarası ile Adaları, Haliç'i ve Maslak'ı çok yakınınızda hissettirecek İstanbul Tower, Bayrampaşa'da hayata geçiriliyor. İstanbul Tower'da merkezi ısıtma sistemi, 24 saat kamera ve güvenlik, plaza giriş resepsiyonu, kartlı ve turnikeli geçiş, tüm katlarda yangın alarmı ve sprinter yangın söndürme sistemi, hızlı ve en iyi teknolojinin kullandığı 3 adet ithal asansör mevcut.


Telefon: 0212 544 11 03

Web Adresi: www.istanbul-tower.comKeleş İnşaat iletişim bilgileri neler?Adres: Şenlikköy mah. Yeşilköy cad. No:9 Kat:3 Ofis no:7-8 Florya/Bakırköy 


Telefon: +90 212 662 42 36


+90 212 558 29 29


Fax: +90 212 573 00 80


E-mail : info@keles.com.tr


Web Adresi: www.keles.com.tr