Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kemerville ödeme seçenekleri!

Kemerville Projesi, Gün İnşaat imzası ile Kemerburgaz'da hayata geçiriliyor. Projede fiyatlar 390 bin dolardan başlangıç gösteriyor..


Kemerville Projesi, Gün İnşaat imzası ile Kemerburgaz'da hayata geçiriliyor. 5 bin 100 metrekarelik alanda yayılan proje bünyesinde 3 katlı 8 blok bulunuyor.


Bir blokta yalnız 4 dubleks dairenin yer aldığı projede toplam 40 daire yer alıyor. Projede  2+1, 3+1, ve 4+1 çatı ve bahçe dubleksli daire seçenekleri sunuluyor.


Projenin yüzde 70’i yeşil alan olarak ayrıldı. Kemerville'de daire büyüklükleri ise 130 metrekare ve 184 metrekare arasında değişiyor.


Kemerville ödeme seçenekleri

Kemerville'de lansman fiyatları 390 bin dolardan başlıyor. 700 bin dolara da kadar yükseliyor. Lansmana özel yüzde 10 indirimle satışa çıkan Kemerville projesi, Garanti Bankası ile yapılan anlaşma ile yüzde 25 peşin, kalan 5-10 yıl vadeli olmak üzere farklı ödeme seçenekleri sunuyor. 


Belgrad Ormanı'na yakın mesafede konumlandırılan proje, şehir merkezine ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 20 dk, Atatürk Havalimanı'na 40 dk, 3. Havalimanı'na 15 dk, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna 10 dk mesafede yer alıyor. 


Kemerville, şehir merkezine sadece 20 dakika, kent yaşamının tüm olanaklarını sağlayan Göktürk’e ise 5 dakika mesafede konumlandırılıyor.


Projede 20 metre uzunluğunda açık yüzme havuzu, her daireye 2 araçlık otopark alanı, sosyal merkez, yürüyüş parkuru, fitness center, sauna ve yeşil alanlar gibi ortak kullanım alanları mevcut.KemerVille iletişim

Tel : 0212 322 47 24 / 25

Web: http://www.gun-insaat.com.tr/


Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com


Önerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı