Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kent İncek ve Ato Kooperatifi projesi basına tanıtıldı!

Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Besa Grup olarak Ankara’nın seçkin semtlerinden İncek’te hayata geçirdikleri Kent İncek ve Ato Kooperatifi projeleri hakkında bilgi verdi..


Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Besa Grup olarak Ankara’nın seçkin semtlerinden İncek’te hayata geçirdikleri Kent İncek ve Ato Kooperatifi projeleri hakkında bilgi verdi. Proje alanında incelemelerde bulunan Bezci, Ato Kooperatif projesinin 2018 Mayıs ayında teslim edileceğini söyledi. 188 konuttan oluşan Ato Kooperatifi’nde 4+1 ve 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.


KOOPERATİF SİSTEMİYLE LÜKS VE KONFORLU KONUT PROJESİ, KENT İNCEK 


Ankara’da nezih yaşam tercih edenlerin en fazla ilgi gösterdiği yerleşim yerlerinden olan İncek’te hayata geçirilen diğer bir proje ise Kent İncek projesi. 7 blok ve 604 adet konuttan oluşan projede 1+1, 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 daire seçenekleri bulunuyor. 


Projede ciddi oranda sosyal donatılara yer verdiklerini söyleyen Bezci; “Projemizde yaklaşık 30 bin metrekare yeşil alan var. Yarı olimpik yüzme havuzu, tenis kortları, basketbol sahaları, onun dışında projemizin peyzaj alanının tam ortasında yer alan yapay bir göletimiz var.” dedi. 


Kent İncek projesi kooperatif sistemi ile hayata geçirildiğinden dolayı ciddi fiyat avantajları sunuyor.