Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Keskin Şirketler Grubu

Toplam 8 butik oteli olan şirketler grubu. Keskin Şirketler Grubu, ilk etapta Karaköy'de 200 odalı 5 yıldızlı Novotel'in ardından Sultanahmet Yerebatan Sarnıcı'na komşu 2 tarihi binayı da butik otel yapmak için kolları sıvadı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin ayrıca, İstanbul Merter'de 5 yıldızlı 2 otel, 1 iş kulesi ve AVM'nin (alışveriş merkezi) bir arada olduğu projeyi de hayata geçiriyor.Keskin Şirketler Grubu

Keskin Şirketler Grubu'nun projelerinden Karaköy NovotelKeskin Grubu şirketleri hangileridir?


Keskin Gayrimenkul Yatırım A.Ş., Keskin Grubu’nun ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. Şirket, Grubun inşaat deneyimini, gayrimenkul deneyimi ile birleştirerek toplam kiralanabilir alan bazında Türkiye’nin önde gelen ticari gayrimenkul oyuncularından biri haline gelmiştir.


Keskin Gayrimenkul’ün mevcut portföyünde, hali hazırda faaliyette olan gayrimenkuller, geliştirme sürecinin muhtelif safhalarında buluna  ticari gayrimenkul projeleri ve ileride geliştirmeye müsait arsalar ve gayrimenkuller bulunmaktadır. Şirketin kira geliri getiren gayrimenkulleri, İstanbul’da faaliyet halindeki otelleri bulunmaktadır.

Entegre bir iş modelini benimsemiş olan Keskin Gayrimenkul, gayrimenkul geliştirme sürecinin tüm aşamalarında faaliyet göstermektedir. Şirket, ayrıca, bağlı ortaklıkları vasıtasıyla geliştirdiği gayrimenkullerin kiralama ve yönetimini de aktif olarak üstlenmektedir. Keskin Gayrimenkul, İstanbul’da otel ve ofis yatırımlarına odaklanan  projeleri geliştirmeye başlamıştır.Keskin Grubu kim tarafından kuruldu?


Recep Ercan Keskin tarafından kurulan Keskin  Grubu, inşaat, gayrimenkul geliştirme,turizm yatırımları olmak üzere 3 ana iş kolunda faaliyet göstermektedir.


Gayrimenkul Geliştirme: Keskin Grubunun gayrimenkul alanındaki faaliyetleri Keskin Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve AAG A.Ş. vasıtasıyla yürütülmektedir.


Turizm: Keskin Grubu, büyüme planları doğrultusunda turizm sektörüne giriş yapmış, bu amaçla kurduğu Keskin Gayrimenkul A.Ş. ile otel projelerine yatırım yapmaya başlamıştır. Keskin Gayrimenkul A.Ş.’nin şu anda faaliyette olan otelleri  ve proje çalışmaları devam etmektedirKeskin Grubu projeleri hangileridir? 


SHOPPING MALL, Akfen Merter Turizm ve Ticaret Projesi, Crowne Plaza Projesi, Karaköy Novotel Projesi, TYRP BY WYNDHAM Projesi ve L1 Hotel İstanbul Projesi…Keskin Şirketler Grubu hangi haberlere konu oldu? 


Birçok gayrimenkul firması konut üretimi yerine otel yatırımlarına soyundu (Habertürk Gazetesi, 11 Kasım 2013)


Üçüncü köprü yapımıyla birlikte İstanbul 'da 5 yıldızlı otel yatırımları da hız kazandı. Birçok gayrimenkul firması konut üretimi yerine 5 yıldızlı otel yatırımlarına soyundu. Bunlardan biri de İstanbul'a yaptığı gayrimenkul yatırımlarıyla dikkat çeken Keskin Şirketler Grubu. Crowne Plaza Laleli İstanbul'un ardından 5 yıldızlı otel yatırımlarına hız veren grup, bunlardan 3'ünü tamamladı. Diğer 3 oteli de 2015 yılına kadar yetiştirmeyi planlıyor. 


Havalimanı patlama yaşatacak Keskin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin, "İstanbul herkesin gelmek istediği bir yer. Ama havalimanları yetersiz. 


Üçüncü havalimanıyla İstanbul çok daha ileriye gidecek. Devlet üzerine düşeni yaptı, şimdi yatırımları yapma sırası bizde. 5 yıldızlı otel ihtiyacı her geçen gün artıyor. Biz otelcilik konusunda iddialı hale geldik. Yeni havalimanı bölgesinde yatırımlarımız olacak" dedi. Keskin Şirketler Grubu iletişim bilgileri nelerdir?


Adres: Cağaloğlu Alemdar Mah. Prof. Kazım İsmail Gürkan Cad. No:12 Fatih / İstanbul

Telefon: +90 212 511 56 58

E-Mail: info@keskin.co

Web: www.keskin.coÖnerilen Bağlantılar : 3. Havalimanı