Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kiptaş Çatalca Konutları nerede?

Kiptaş Çatalca Konutları, toplam 2 bin 138 konuttan meydana geliyor. 6 katlı 180 blok halinde inşa edilecek projede teslimler 24 ay sonra gerçekleşecek...


Eğlencede büyük indirim! Oyunlar 1 TL! Esenyurt TİKİ Eğlence Dünyası!

Kiptaş Çatalca Konutları nerede?


Kiptaş Çatalca Konutları, toplam 2 bin 138 konuttan meydana geliyor. 6 katlı 180 blok halinde inşa edilecek projede teslimler 24 ay sonra gerçekleşecek.


Kiptaş Çatalca Konutları'nda daire fiyatları 139 bin 750 TL'den başlıyor. Satış süreci başlayan projede kura yapılmıyor. Kiptaş Çatalca Konutları'nda başvuruların konut sayısı ile sınırlı olduğu belirtiliyor.


Yatay mimari baz alınarak dizayn edilen binalara sahip Kiptaş Çatalca Konutları'nda konut büyüklükleri brüt 83 ile 85 metrekare arasında; net 63,87 metrekare ve 65,33 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.


Kiptaş Çatalca Konutları'ndan daire satın alan kimseler 20 bin TL peşinatla Kiptaş bünyesinde 24 ay vade imkanından yararlanabiliyor. Projede ayrıca banka kredisi kullanarak ev satın almak da mümkün.


Kiptaş Çatalca Konutları nerede?


Kiptaş Çatalca Konutları projesi, Çatalca'nın en üst tepesinde Rüzgar Gülü Santrali'ne yakın bir noktada inşa ediliyor. Projede daireler Büyükçekmece Gölü ve deniz manzarasına sahip olacak.


Tel: 0212 414 98 98

Web: www.kiptas.com.trIşıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com