Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap fiyat 2018!

Hiç evi olmayanlara satılacak olan KİPTAŞ Silivri Konutları 3. etabı bugün satışa çıktı. İşte KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap fiyat 2018..


Hiç evi olmayanlara satılacak olan KİPTAŞ Silivri Konutları 3. etabı bugün satışa çıktı. KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları da bugün başladı.


KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap başvuruları 18 Nisan'a kadar alınacak. Başvuru sahiplerinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, reşit olması, İstanbul'da kayıtlı konut olmaması şartı aranıyor.


Bu koşulları taşıyan kimseler öncelikle ön müracaat bedelini yatırıyor. Ödeme yapıldıktan sonra KİPTAŞ Genel Müdürlüğü Tanıtım ve Pazarlama Müdürlüğü'ne ön kayıt müracaatı yapılabiliyor.


KİPTAŞ Silivri Konutları 3. Etap fiyat 2018


2 oda 1 salon daireler 195 bin TL

3 oda 1 salon daireler 215 bin TL'den alıcılarını bekliyor.


2+1 daireler için 1.000 TL'nin, 3+1 daireler için ise 2 bin TL'nin ön müracaat bedeli olarak ödenmesi gerekiyor. Ödeme Halk Bankası'nın tüm şubelerinden (masrafsız) KİPTAŞ hesabına yatırılabiliyor.


Projede 36 ay vade farksız ödeme seçeneği sunuluyor. Yüzde 20 peşinat veriliyor, 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor. KİPTAŞ Silivri Konutları kurası

KİPTAŞ Silivri Konutları 3. etap için kura, başvuru yapanların konut adedinden fazla olması durumunda yapılacak. Kura çekilişi 28 Nisan Cumartesi günü noter huzurunda gerçekleşecek.Işıl Seren KESKİN/Emlakansiklopedisi.com