Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Kiralık veya satılık konut arayanlar için yeni arama motoru!

30 ülkede faaliyet gösteren tr.flatfy.com emlak ilanları platformu,Türkiye’deki 1189 emlak sitesinin ilanlarına tek bir site üzerinden ulaşım imkanı sunuyor.


Kiralık ya da satılık konut ilanının tr.Flatfy.com sitesinde yayınlanması için üye sitelerden herhangi

birinde yer alması yetiyor. tr.Flatfy.com yapay zekâ teknolojisi ile, tekrar eden ilanları tespit edip mükerrer ilan gösterimi yapmıyor.


Konut sahipleri herhangi bir ücret ödemeden, satılık veya kiralık ilanlarını bir arada görebiliyor. Emlak sitelerinde yayınlanan ilanlar 24 saat içinde tr.Flatfy.com veritabanına ekleniyor ve arama sonuçlarından görüntüleniyor.


tr.Flatfy.com, yapay zekâ teknolojisi ile konut ilanlarını analiz edip, aynı ilanın birden fazla sitede yayınlanması halinde bu ilanları gruplandırıp, tek bir ilanda yayınlıyor. Yapay zekâ ayrıca, ilanların kalite kontrolünü de yaparak, sadece kriterleri sağlayan ilanları gösterime dahil ediyor.


Aylık 900 bin ilan ve 1,3 milyon görüntülenme

tr.Flatfy.com konut arama motorunun veritabanında aylık ortalama 900 bin gruplanmış ilan bulunuyor ve ayda ortalama 1,3 milyon kez görüntüleniyor. İlk kez 2015 yılında faaliyet gösteren Flatfy.com, 2015 yılında aylık 7 milyon ilanın 2 milyon kez gösterimini yapıp, ulaştığı noktada 30 ülkede faaliyet gösteriyor. Flatfy.com, 2018 yılı itibariyle tüm sitelerinde yaklaşık 40 milyon aktif ilan barındırıyor ve aylık ortalama 10 milyon kez gösterim yapıyor. 


Bildirimleri Facebook Messenger’dan alabilirsiniz

tr.Flatfy.com arama motorunda aradığı kriterlere uygun konutu bulamayan kullanıcılar web

sitesindeki bildirimlere üye olduklarında, istedikleri nitelikte yeni bir ilan yayınlandığında e-posta ile bilgilendiriliyor.


Türkçe kelimeleri anlayan arama motoru

tr.Flatfy.com yapay zekaya dayalı, Türkçe dil kurallarını anlayan arama motoru ile her sayfasında tam metinli arama yapabiliyor. Örneğin site, “Bakırköy’de metroya yakın site içinde 3+1” veya “Sarıyer'de anaokuluna yakın 2+1” şeklindeki bir sorguyu anlamlandırarak arama yapabiliyor. Site arama sonuçlarını aynı zamanda harita üzerinde işaretli olarak da görüntülüyor.


Emlak siteleri iş ortağı olabiliyor

tr.Flatfy.com kiralık ve satılık konut ilanlarını yayınlayan emlak siteleri ile iş ortaklığı yapıyor.

Emlak sitesi sahibi girişimciler, sitelerini tr.Flatfy.com arama motoruna kaydedip ilanlarını daha geniş kitlelere sunabiliyor.