Tebernüş Kireççi'ye SORU SOR

Konut kredisi faiz oranları 1.79'a düştü!

ING Bank, konut kredisinde faiz oranlarını düşürdü. 120 ay vadede konut kredisi faiz oranlarını yüzde 1.79’a çeken ING Bank, piyasadaki en düşük faiz oranını sunuyor.


Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunmak için çalışan ING Bank, konut kredilerini 120 ay vade için piyasadaki en düşük faiz oranına çekti. Banka konut kredisi faiz oranlarını faiz oranlarını 120 ay vadede yüzde 1.79’a düşürdü.

Konut kredisi faiz oranları 1.79

"Daha fazla kişi ev sahibi olacak''

Gayrimenkul sektörünü ve ekonomiyi desteklemeye devam ettiklerini söyleyen ING Bank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, sundukları avantajlı faiz oranları ile daha fazla kişiye ev sahibi olma konusunda yardımcı olmayı planladıklarını söyledi. 

Gökgöz, "Bu doğrultuda, geçtiğimiz aylarda konut kredisi faizlerimizi güncellemiştik. Farklı gelir gruplarından birçok müşterimizden gördüğümüz talep karşısında, yeni bir güncelleme daha yaparak, 120 ay vadede konut kredisi için faiz oranlarımızı yüzde %1.79’a çektik. Bu oran ile şu an piyasadaki en düşük faiz  oranını sunan banka olmaya devam ediyoruz. ING Bank olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz" diye konuştu.